Главная > Все новости > Активисты района > Патріотичні акції ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» до дня Перемоги та примирення

Патріотичні акції ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» до дня Перемоги та примирення

Щорічно до Дня Перемоги над нацистськими загарбниками вихованці ПНЗ «ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» разом зі школярами ЗЗСО Святошинського району проводять патріотичну Акцію «ПЕРЕМОГА — ОДНА НА ВСІХ».

Мета Акції – благоустрій меморіальних місць в Святошинському лісі, пов’язаних з подіями Другої Світової війни.

Це і пам’ятник мешканцям хутору Любка, спаленого німецькими окупантами у жовтні 1943 року, це і меморіальний знак на місці загибелі пілота Я.І.Маканіна, встановлений Центром «ДЕСАНТНИК» спільно з пошуковим об’єднанням «ВЕРТИКАЛЬ» у 2013 році.

Це і довготривала оборонна точка – меморіальний ДОТ№420 зі складу колишнього Київського укріпленого району, який обороняв місто в 1941 році. Саме цей ДОТ відновлено спільними зусиллями педагогів та вихованців Центру «ДЕСАНТНИК» та активістами житлового комплексу «Брест – Литовський» впродовж 2016 – 2017 років.

Цьогоріч ці об’єкти впорядковували юні гуртківці — велосипедисти Центру «ДЕСАНТНИК» (кер. гуртка Соколов В.А.), Центру позашкільної роботи Святошинського району (кер. гуртка Литвиненко В.В.), школярі СЗСО №230 (педагог Борщевська Г.М.) та №281 (педагог Костирко С.В.)

Координував проведення Акції методист Центру «ДЕСАНТНИК» Дзівалтовський В.І.

Діти разом з педагогами прибирали сухе листя та сміття, фарбували бордюри, засівали траву та висаджували квіти.

Вклонімося полеглим, шануймо живих!

Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».