Главная > Все новости > Активисты района > Пам’ятний футбольний товариський матч у Святошинському районі

Пам’ятний футбольний товариський матч у Святошинському районі

Голова ГО «Слуга Народу в місті Києві» Руслан Гончаров повідомив наступне:

«У 6 річницю авіаційної катастрофи пасажирського літака компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб), у пам’ять про неї у Святошинському районі на стадіоні «Темп» (вул. Генерала Вітрука, 10-А) команди Національної збірної України серед ветеранів і військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС Київського міського військового комісаріату провели футбольний товариський матч.
Традиційно гравців супроводжують юні футболісти. Це вихованці святошинських футбольних шкіл і клубів, перспективна зміна та надія українського футболу. Попри відсутність на трибунах вболівальників через карантинні обмеження ці юні футбольні фанати створили на стадіоні звичну атмосферу спортивного азарту та захоплення грою.


На знак пам’яті про найбільшу в історії України і загалом у ХХІ столітті, якщо не враховувати терактів 11 вересня 2001 року, найсмертоноснішу авіакатастрофу, для вшанування пам’яті загиблих перед початком матчу оголошується хвилина мовчання.
Цього дня прийшла ще одна сумна звістка – на 66 році пішов з життя видатний футболіст і тренер Володимир Федорович Лозинський. Він був одним із найяскравіших гравців київського «Динамо», багаторазовим чемпіоном і володарем кубка СРСР, гравцем збірної СРСР. Надійний та висококваліфікований, справжній боєць, відданий на 100 % рідній команді та улюбленій справі, Володимир Федорович залишив помітний слід і як тренер, очолюючи такі команди, як «Кремінь», ЦСКА, «Ворсклу», а в останні роки – Національну збірну України серед ветеранів. Члени Національної збірної України серед ветеранів та інші знавці футболу у хвилину мовчання згадували й віддали шану знаному футболісту та наставнику Володимиру Лозинському.

Після хвилини мовчання від імені нашого народного депутат Слуга Народу — Тищенко Микола — Округ 219 ,були вручені м’ячі в якості подарунка, юним майбутнім зірочкам нашого футболу.
І от гра почалася. Важко передати емоції, що вирували на матчі. Відчувалося, що всі скучили за активним рухом, спортивними заняттями, сьогодні наче скинули лати та роки з плечей учасники футбольного поєдинку. У перерві між таймами члени авіамодельного гуртка підліткового клубу «Святошин» ЦСПК «Спорт для всіх» влаштували для гостей показові виступи.


Перемогу в цьому матчі одержала команда Національної збірної України серед ветеранів.»