Главная > Всі новини > Активісти району > Опалювальний сезон у столиці плануємо завершувати 28 березня, враховуючи суттєве потепління

Опалювальний сезон у столиці плануємо завершувати 28 березня, враховуючи суттєве потепління

Київ планує раніше завершити опалювальний сезон, враховуючи значне потепління, яке прогнозують синоптики. Уже з 28 березня місто розпочне процес відключення будівель від опалення. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

«Синоптики прогнозують теплу погоду вже в найближчі дні, з подальшим суттєвим підвищенням температури. Нагадаю, що централізована система теплопостачання столиці є найбільшою в Україні та однією з найбільших у Європі. Тому як для її розгортання, так і для переходу в літній режим необхідно кілька днів. Враховуючи це, з 28 березня ми розпочнемо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть місту змогу зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям столиці – значно зекономити на сплаті за опалення», – підкреслив Віталій Кличко.

Він нагадав, що відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування відбувається за письмовими заявками їхніх керівників.

Віталій Кличко зазначив, що попри колосальні ризики та постійні ворожі обстріли, Київ пройшов опалювальний сезон стабільно та без збоїв у роботі систем життєзабезпечення.