Главная > Все новости > Активисты района > Олексій Кисельов: Чи бачили ви десь у Європейських столицях, щоб на місці фонтану з’явився двоповерховий МАФ?

Олексій Кисельов: Чи бачили ви десь у Європейських столицях, щоб на місці фонтану з’явився двоповерховий МАФ?

Чи бачили ви десь у Європейських столицях, щоб на місці фонтану з’явився двоповерховий МАФ?

Зустрічайте, Київ, Борщагівка, «Червоний маркет»

Щодня до нас звертається неймовірна кількість борщагівців з проханням прибрати нарешті це неподобство. Тому ми розгортаємо наступ. Тримайтеся.

Зараз я можу точно сказати, що він стоїть на місці нашого з вами майбутнього фонтану НЕЗАКОННО і обґрунтую абсолютно точно чому 👇👇

Аргумент 1️⃣‼️

Давайте повернемося у 1999 рік, коли Київрада прийняла рішення «Про надання та вилучення земельних ділянок», яким передбачалося наступне. ⁃ затвердити проект відведення земельної ділянки приватному підприємству «Колібріс» для експлуатації та обслуговування торговельного майданчика на транспортній розв’язці вул. Гната Юри та просп.50-річчя Жовтня у тодішньому Ленінградському районі. Так і розпочалася ця історія. «Колібрісу» дали у оренду цю територію на 10 років (договір оренди земельної ділянки від 26.12.2000 N75-6-00010). Далі за космічного мерства пана Черновецького договір оренди був продовжений ще на 5 років. Так от, згідно із цими рішеннями, земельна ділянка надавалася приватному підприємству БЕЗ ПРАВА БУДІВНИЦТВА.

Проте дуже скоро там з’явилася двоповерхова незаконна будівля, яка функціонує там і до сьогодні. При цьому, відповідно до чинного законодавства, договір оренди буде автоматично поновлюватися на той самий строк, якщо Київрада одного прекрасного дня просто не відмовить заявникам. Але чомусь влада досі продовжує цей «бєспрєдєл».

Аргумент 2️⃣‼️

У 2012 році ДАБІ міста Києва провели позапланову перевірку «Колібрісу» і: ⁃ видали припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності; ⁃ склали протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності (від 20.12.2012 року); ⁃ видали постанови про накладення штрафів на загальну суму 134 199 грн (N04/13, 05/13, 06/13). Так, в акті зафіксовано, що на території фонтану самовільно збудовано двоповерхову будівлю без затвердженої у встановленому порядку проектної документації, чим порушено вимоги ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 9 Закону України «Про архітектурну діяльність» та без документів, які надають право на виконання будівельних робіт, чим порушено вимоги cт. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

«Колібріс» звернулись до суду, але в результаті розгляду Вищий адміністративний суд України відхилив позов і залишив постанови ДАБІ в силі. Але незважаючи на це, «Колібріс» продовжує ігнорувати рішення судової та виконавчої гілки влади і незаконно здійснює свою діяльність.

Аргумент 3️⃣‼️

У 2017 році КП «Київблагоустрій» видав припис №1712999 про порушення Правил благоустрою міста Києва у Святошинському районі вул. Гната Юри, 15. Відповідно до цього припису «Колібрісу» було запропоновано надати проектно-дозвільну документацію на розміщення тимчасової споруди протягом 1 робочого дня (яку вони успішно НЕ подали), а в разі відсутності проектно-дозвільної документації демонтувати тимчасову споруду власними силами та відновити благоустрій. «Колібріс» знову звернулися до суду. Але знову програли, Окружний адміністративний суд міста Києва повністю відмовив їм у задоволенні позову.

Тобто ми бачимо тотальне невиконання постанов, приписів та рішень судів про знесення «Червоного маркету», зухвале ігнорування сплати штрафів за нанесені збитки киянам та, разом з цим, катастрофічну бездіяльність влади, яка просто закриває очі на все це. Але ми не будемо чекати, доки влада нас почує, адже ми вже підготували місцеву ініціативу, яку днями зареєструємо в Київраді і посадовці вже не зможуть відсторонитися! Для цього нам потрібно тільки зібрати 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ підписів.

Тож давайте єднатися прямо зараз! Підписати ініціативу ви зможете в нашій приймальні за адресою: вул. Тулузи, 15.

Ми чекаємо на вас! Давайте покажемо Києву, як Борщагівка може відстоювати свої права! Слава Україні! 🇺🇦

2 thoughts on “Олексій Кисельов: Чи бачили ви десь у Європейських столицях, щоб на місці фонтану з’явився двоповерховий МАФ?

  1. То хочу ось що ще сказати про стан української на Харківщині й у Харкові. У ляльковому театрі жодної вистави україномовної немає. Тобто десь на складах у репертуарі вони існують, але на сцені не з являються. Я онука не можу повести до лялькового театру на україномовну виставу. І це порушення моїх і його прав як представників корінного українського етносу і багатьох таких людей, як ми, власне, тисячів українців, які мешкають на Харківщині. Тому вихід бачу один це ухвалення такої програми функціонування державної мови, яка б передбачала створення україномовних курсів для дітей. Це потрібно, відчуваю по своїй родині. Є ідея створення україномовного самовчителя для батьків. Усе це можна організувати, якщо будуть виділені кошти. До речі, наші кошти, бо саме ми платники податків, більшість яких на території Харківщини поки що називають себе українцями. Податки сплачуємо ми, українці, і маємо право на захист у першу чергу своєї мови, культури, своєї самобутності. В робочому порядку хотів би зустрітися з вами, щоб обговорити це питання. Добрий день, Слобідський краю . Мене звати Іван Іванович Шульженко. Я ветеран праці на автотранспорті, інвалід дитинства, давній передплатник вашої газети. Скажіть, будь ласка, а чи не можна якось допомогти Слобідському краю , щоб він знову виходив якщо не 4 рази, то хоча б тричі на тиждень і в тому ж обсязі, як і минулого року. Бо для нас, постійних читачів, велика прикрість зменшення обсягу газети і те, що урізали кількість виходів її у світ.

  2. Знову ж таки, пообіцяли виділити, знову маємо обіцянки, але не дії. Що заважає організовувати цю роботу, при тому, що організувати її потрібно було влітку минулого року після того, як був зібраний врожай. Створити умови для сільгоспвиробників, щоб вони могли нормально підготуватися до весняно-польових робіт. Запитайте у фахівців сільського господарства, у людей, які працюють на землі, чи мають вони можливість продати продукт, який вони виростили на своїй землі, за гідною ціною і без проблем. І ви отримаєте відповідь, її зміст зрозумілий. Тому головне — це організація роботи і своєчасне фінансування. Я досі не бачу дієвого механізму, який би давав можливість реалізувати вирощену нашими аграріями продукцію без проблем по ринкових цінах. Держава повинна регулювати ціни, але передусім вона повинна визначитись з пріоритетами, про що я вже говорив не один раз. І серед пріоритетів держави на першому місці має бути агропромисловий комплекс. Бо саме тут сконцентрований переважний потенціал держави. Ми маємо найкращі в Європі чорноземи, на яких можемо виробляти продукцію. Саме в цій галузі у нас є необхідна кількість фахівців. Але ж до сьогодні держава не визначилась з пріоритетами й не ставиться до галузі сільського господарства та переробної промисловості як до стратегічної галузі. Немає чіткого плану дій, нічого не змінюється. Підтримка держави повинна бути постійною, зрозумілою, прозорою. Виробництво сільськогосподарської продукції має дотуватися, як це робиться у всьому світі. І тоді сільгоспвиробник буде мати змогу почувати себе як виробник, захищений державою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *