Главная > Всі новини > Анонси > Олександр Сирський стане неприємним сюрпризом для Росії, вважає Бен Ходжес

Олександр Сирський стане неприємним сюрпризом для Росії, вважає Бен Ходжес

Бен Ходжес про Сирського. Фото Колаж "Телеграф"

Це не конкурс краси і не змагання за популярність, вважає Бен Ходжес

Колишній командувач силами США у Європі генерал Бен Ходжес прокоментував зміни у вищому військовому керівництві України. Він заявив, що новий Головнокомандувач Олександр Сирський стане “неприємним сюрпризом” для окупантів.

Про це повідомляє Генштабу ЗСУ. Ходжес у своєму відео зазначив, що рішення про заміну Головнокомандувача було складним для президента. Оскільки Залужний був ефективним командувачем, “якого поважали солдати та суспільство, якого добре знали і поважали союзники”.

Він додав, що Володимир Зеленський наразі є відповідальним за все і це його прерогатива. Він вважає, що президент обрав офіцера, якого він вважає більш доречним для цієї фази війни.

“Особливо в демократичному суспільстві — мати на позиції командувача людину, котра, на його думку, надає найбільший шанс Україні на перемогу. Олександр Сирський, звичайно ж, є офіцером, котрого обрав Президент, щоб той узяв на себе командування українськими Збройними Силами. Це не конкурс краси і не змагання за популярність. Президент обрав офіцера, якого він вважає більш доречним для цієї фази війни. Він боєць, він має досвід, він крутий. І я думаю, що росіяни зовсім нещасливі бачити на чолі Збройних Сил України ще одного видатного командувача”, — підкреслив екскомандувач армії США.

Нагадаємо, що у четвер, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський звільнив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Його місце зайняв генерал-полковник Олександр Сирський.