Главная > Все новости > Обстріл України 1 листопада — Старокостянтинів, Умань, Кременчук чули вибухи

Обстріл України 1 листопада — Старокостянтинів, Умань, Кременчук чули вибухи

У різних галузях працює ППО

Російські окупанти знову влаштували масштабний нічний обстріл із використанням великої кількості ударних безпілотників.

Як повідомляють моніторингові групи, після опівночі в Україні фіксувалися щонайменше чотири групи дронів, більша частина з яких літала на Полтавщині. Водночас пресслужба Повітряних сил ЗСУ зазначила, що загроза спостерігається для Старокостянтинова (Хмельницька область), Умані (Черкаська область) та Кременчука (Полтавська область).

При цьому у ЗМІ з’являлися повідомлення про те, що вибухи лунали біля Старокостянтинова та Кременчука. Очевидно, йдеться про роботу сил ППО.

Пізніше також з’явилася інформація, що групу дронів було зафіксовано між Дніпропетровською та Запорізькою областями.

Даних про постраждалих та руйнування не надходило, але жителів областей, де було оголошено повітряну тривогу, закликали перебувати у безпечних місцях.

Upd: 1:00 Декілька груп рухаються через Умань у бік західних областей, крім того, підвищена небезпека існує для мешканців Кременчука. Тим часом на Херсонщині оголосили тривогу через активність тактичної авіації

Як повідомлялося раніше, у Херсоні та Кривому Розі вдень 31 жовтня пролунали потужні вибухи. За попередньою інформацією, російські окупанти запустили ракети “Іскандер-М” із території Криму.

#Обстріли #БПЛА #Тривога