Главная > Все новости > Новости Киева > Новий бюветний комплекс заплановано побудувати на Новобіличах

Новий бюветний комплекс заплановано побудувати на Новобіличах

Будівництво нового бюветного комплексу у Святошинському районі заплановано на вул. Бахмацька, 10. Про це сьогодні повідомив голова Святошинської райдержадміністрації Володимир Каретко під час зустрічі з мешканцями мікрорайону Новобіличі.
«Безкоштовний доступ до якісної питної води був та залишається пріоритетним завданням для задоволення потреб містян», — заявив під час зустрічі Володимир Каретко.
Спорудження комплексу розпочнеться до кінця поточного року, наразі тривають проектні роботи, з ходом яких присутніх ознайомила директор спеціалізованого водогосподарського підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.
Ініціатором зустрічі виступила депутат Київради Вікторія Муха, яка, у свою чергу, повідомила про рішення Київради про присвоєння статусу скверу земельній ділянці між будинками по вулицях Бахмацька, Корсунська, Клавдіївська, Рахманінова.
Новий бюветний комплекс буде оснащено GPS-модулем, який дозволяє слідкувати за основними критеріями працездатності бювету та свердловини, миттєво попереджаючи про будь-які несправності чи спроби вандалізму. Крім того, при спорудженні бювету застосовано нове архітектурне рішення – комплекс захищений не лише парканом, а й лавками, які убезпечать бювет від доступу безпритульних тварин, щоб уникнути його забруднення.
За словами Козловської, забори води для перевірки на відповідність санітарно-гігієнічним нормам здійснюватимуть кожні два тижні.
Нагадаємо, усього у Святошинському районі функціонує 21 бюветний комплекс. Протягом минулого року було здійснено капітальний ремонт трьох з них за адресами: парк на вулиці генерала Потапова, Героїв Севастополя, 9/11, Симиренка, 10.