Главная > Всі новини > Нестора Шуфрича заарештовано без права застави, рішення суду, відео і фото в наручниках

Нестора Шуфрича заарештовано без права застави, рішення суду, відео і фото в наручниках

Нардеп перебуватиме під вартою до листопада

Печерський суд Києва ухвалив рішення надіслати народного депутата від забороненої партії “ОПЗЖ” Нестора Шуфрича під варту без права внесення застави.

У залі засідань зміг побувати кореспондент “Телеграфа” Ян Доброносов, який зняв момент оголошення рішення, а також зробив кілька знімків заарештованого чиновника.

Як видно на відео, суд ухвалив повністю задовольнити клопотання слідчих і відправити Шуфрича під варту до 13 листопада включно без права внесення застави.

Після цього на скандального народного депутата одягли наручники прямо у залі засідань.

Нестора Шуфрича взято під вартуНестора Шуфрича взято під вартуНестора Шуфрича взято під варту

Як повідомлялося раніше, Шуфрича затримала СБУ 15 вересня, він є фігурантом справи щодо створення російської шпигунської мережі колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем. Зокрема, його підозрюють у тому, що за завданням Сівковича він поширював в українських ЗМІ російську пропаганду. Тим самим його вчинки розглядаються у контексті статті про державну зраду.

Своєю чергою “Телеграф” поговорив із низкою експертів і дізнався, чому Шуфрича затримали тільки зараз і чи є шанс на те, що його реально посадять, як це було з кумом російського диктатора Віктором Медведчуком.

#Київ #Суд #Нестор Шуфрич