Главная > Все новости > Назвали основні причини ДТП у Києві: як подолати хаос

Назвали основні причини ДТП у Києві: як подолати хаос

3 вересня у Контактному центрі міста Києва відбулася «пряма лінія» за участю начальника служби з контролю за розміщенням та технічним станом технічних засобів регулювання дорожнім рухом та вдосконалення безпеки дорожнього руху Миколою Євдокимовим.

Перевищення швидкості водіями,  паркування у місцях, не призначених для цього, неуважність пішоходів та водіїв на дорогах – основні причини ДТП.

Киян  телефонували та скаржились на необлаштовані та аварійні переходи, проїжджі частини, порушення транспортного руху.

Так, мешканка Солом’янського району розповіла про жахливу ситуацію з дорожнім рухом біля Південного вокзалу. Справа в тому, що водії кидають свої машини на узбіччі дороги, а це унеможливлює під’їзд до тротуару громадського транспорту. Водії автобусів, тролейбусів та маршруток вимушені висаджувати пасажирів у другій смузі, а це є небезпечним.

Киянин Андрій Миколайович поскаржився на проблему з наземним переходом поруч з гімназією на вул. Гмирі. Перехід не облаштовано, в притулок до нього паркуються автомобілі. Чоловік просить встановити «лежачих поліцейських». Переходом активно користуються діти. Микола Євдокимов пообіцяв взяти під контроль ситуацію. А саме виїхати на місце та подивитись на ситуацію з переходом.

— На дорогах хаос. Він викликаний рухом транспорту і відсутністю контролю з боку патрульної поліції. Вони мають зобов’язати всіх учасників дорожнього руху – водіїв, велосипедистів, мотоциклістів, пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху. В нас є знаки на дорогах, але на них не зважають, — коментує ситуацію Микола Євдокимов.

У планах міста — обладнати «острівками безпеки» та «лежачими поліцейськими» переходи поблизу навчальних закладів.

Також Микола Євдокимов порадив киянам, якщо бачать паркування автівок в не призначених для цього місцях, а саме на переходах, телефонувати 102.

У столиці є проблема з нестачею паркувальних майданчиків. І це також спричиняє хаос. Ще одна причина – діти і дорослі в навушниках на дорогах. Батьки та школи мають нагадувати дітям, що перед переходом дороги потрібно обов’язково вимкнути музику та бути уважним.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *