Главная > Все новости > Активисты района > «Нам книга відкриває всі світи» Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у бібліотеках ЦБС «Свічадо»

«Нам книга відкриває всі світи» Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у бібліотеках ЦБС «Свічадо»

Щороку у дні весняних канікул бібліотеки України проводять Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Свято має давні традиції та набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти любов до читання.

Під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина» розпочав роботу Тиждень дитячого та юнацького читання і у бібліотеках для дітей Централізованої бібліотечної системи «Свічадо». Безліч цікавих книжок пропонують бібліотеки своїм читачам на своїх сторінках у facebook. Віртуальні виставки рясніють яскравими обкладинками книжок А.Кокотюхи, Л.Ворониниої, К.Пекарської, Б.Шефер, Е. Гантер, Г. Мебс та інших авторів, що присвячують свою творчість дітям.             

Чекаємо на вас у бібліотеках! А книжки чекають на вас! Ми радо допоможемо вам підібрати потрібну книжку. Інформацію щодо порядку замовлення певної книжки можна знайти за посиланням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *