Главная > Всі новини > Активісти району > «Нам книга відкриває всі світи» Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у бібліотеках ЦБС «Свічадо»

«Нам книга відкриває всі світи» Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у бібліотеках ЦБС «Свічадо»

Щороку у дні весняних канікул бібліотеки України проводять Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Свято має давні традиції та набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти любов до читання.

Під гаслом «Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина» розпочав роботу Тиждень дитячого та юнацького читання і у бібліотеках для дітей Централізованої бібліотечної системи «Свічадо». Безліч цікавих книжок пропонують бібліотеки своїм читачам на своїх сторінках у facebook. Віртуальні виставки рясніють яскравими обкладинками книжок А.Кокотюхи, Л.Ворониниої, К.Пекарської, Б.Шефер, Е. Гантер, Г. Мебс та інших авторів, що присвячують свою творчість дітям.             

Чекаємо на вас у бібліотеках! А книжки чекають на вас! Ми радо допоможемо вам підібрати потрібну книжку. Інформацію щодо порядку замовлення певної книжки можна знайти за посиланням.