Главная > Все новости > Набуває популярності комплексна адміністративна послуга за моделями життєвих ситуацій, що надається ЦНАП

Набуває популярності комплексна адміністративна послуга за моделями життєвих ситуацій, що надається ЦНАП

14 березня у ЦНАП при Святошинській РДА вітали чергового відвідувача, що отримував низку адміністративних послуг за моделлю життєвої ситуації. У Дмитра Цимбала народилася друга дитина – син Тимофій. Щасливий батько звернувся до центру надання адміністративних послуг, щоб зареєструвати народження дитини та отримати свідоцтво. Співробітники центру оперативно обслужили молодого батька — здійснили всі потрібні процедури щодо реєстрації місця проживання малюка та надали консультацію з приводу оформлення документів на отримання державної допомоги при народженні дитини, після чого привітали з радісною подією в родині. Долучилася до привітання й Святошинська районна організація Товариства Червоного Хреста м. Києва. Вони приготували для немовляти «пакунок малюка», де зібрано речі, потрібні для перших тижнів його життя.

Нагадаємо, що з 11 березня в ЦНАП Святошинського району розпочато прийом заяв про реєстрацію народження дитини. Запровадження послуги сфери ДРАЦС дало змогу мешканцям району отримувати комплекс послуг, пов’язаних з народженням дитини, за одне відвідування державної установи.


svyat.kyivcity.gov.ua