Главная > Все новости > Анонсы > На яких вулицях міста відновлять дощову каналізацію аби не було потопів

На яких вулицях міста відновлять дощову каналізацію аби не було потопів

Після того, як у п’ятницю залпова злива накрила Святошинський район Києва, гідротехнічні служби в оперативному режимі відкачали воду з затоплених місць, «Київавтодор» повідомив, що наразі розробляється проектна документація на капітальні ремонти площі Героїв Бресту і вул. Святошинської, в рамках яких передбачено ремонт зливоприймальної системи.

Проведення заміни або прокладання нової дощової каналізації під час робіт з реконструкції та капітального ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі є сталою практикою «Київавтодору» і це дозволяє мінімізувати кількість проблемних місць у столиці, стверджує прес-служба «Київавтодору».  Саме такі роботи з влаштування нової дощової каналізації, були проведені під час реконструкції вул. Магнітогорської, капітального ремонту вул. Газопровідної, Васильківської, Сім’ї Кульженків, Алматинської тощо. Також було проведено капітальний ремонт колектору дощової каналізації на розі вул. Саврасова та вул. Гаврилюка, Прозорівського колектору дощової каналізації на перетині бульвару Лесі Українки та вул. Мечникова, колектору дощової каналізації на перетині просп. Правди та просп. Порика.

На сьогоднішній день тривають роботи з реконструкції мережі міської дощової каналізації на території, що прилягає до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, проводяться роботи з заміни дощової каналізації в рамках виконання робіт з реконструкції або капітального ремонту дорожнього покриття вул. Федорова, вул. Туполєва, вул. Чорнобильській. Тобто, роботи в напрямку покращення технічного стану зливоприймальної системи столиці ведуться постійно.

Джерело