Главная > Всі новини > Активісти району > МВС Києва інформують, як українські водії можуть отримати адміністративні послуги за кордоном

МВС Києва інформують, як українські водії можуть отримати адміністративні послуги за кордоном

Сервісні центри МВС Києва інформують українських водіїв, які вимушені були виїхати за кордон, про можливість отримати якісні адміністративні послуги незалежно від місця проживання.

Із 28 березня запрацював центр ДП «Документ» у Мюнхені. Це третя локація в Німеччині, де українці можуть обміняти наявні чи відновити втрачені або викрадені посвідчення водія.

Надання послуг здійснюється за адресою: Dachauer Str. 122, 80637 München, з понеділка до суботи з 09:00 до 18:00 в порядку живої черги.

Обслуговування громадян відбувається в мобільних програмно-технічних комплексах – спеціально облаштованих мікроавтобусах білого кольору із символікою «Паспортний сервіс». Вони можуть прийняти до 200 громадян протягом робочого дня.

Для обміну та відновлення посвідчення водія необхідно підготувати такий пакет документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання (якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи) або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) – у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Створена заявка на обмін чи відновлення документа надсилається в Україну до сервісного центру МВС, де її опрацьовують адміністратори, і в разі схвалення, замовник отримує готове посвідчення водія.

Нагадуємо, що послуга з обміну та відновлення посвідчення водія для українців за кордоном доступна ще у 12 центрах ДП «Документ» у 7 європейських країнах: Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Італії, Іспанії та Туреччині. З адресами всіх центрів ДП «Документ» за кордоном можна ознайомитись на офіційному сайті.

Отримати безкоштовну консультацію щодо обміну/відновлення посвідчення водія можна на офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook.

Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація – на сайті Головного сервісного центру МВС: https://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/.