Главная > Всі новини > Мода 2023 – як стильно носити мереживо – фото образів

Мода 2023 – як стильно носити мереживо – фото образів

Якщо вибрати трендовий крій, то ваш лук із мереживом приверне всі погляди

Багато модних трендів повертаються. Так сталося і з мереживом. Однак важливо вибирати актуальні фасони, щоб складати справді вдалі образи.

Як стильно носити мереживо у 2023 році? Докладніше про це йдеться в блозі стилістки anna.le.nova в Instagram.

За словами стилістки, на довгий час про мереживо всі забули, воно втратило свою актуальність і майже не використовувалося в образах. Проте сьогодні мереживо повертається в моду, щоправда, із видозміненою фактурою та новими правилами стилізації.

Стилістка називає три основні тенденції, пов’язані з мереживом:

  • Якісне актуальне мереживо не повинно бути еластичним.
  • Мереживо набуває більш оригінальних форм, текстур і візерунків.
  • Мереживо сьогодні використовують у досить несподіваних та провокативних комбінаціях.

Стильні образи з мереживом

Актуальні мереживні сукні, спідниці, костюми та штани. Ви можете скласти літні образи з романтичною ноткою або поєднувати мереживні вироби з більш брутальними атрибутами.

Стильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживомСтильні образи з мереживом

Раніше “Телеграф” розповідав, які сукні модні влітку 2023 року. Модниці полюбили їх за легкість та повітряність. А ще ми писали, які джинси опинилися на піку модних трендів і як грамотно вплести їх у літні аутфіти.

#Стиль #Мереживо