Главная > Все новости > Місцевим виборам 25 жовтня бути

Місцевим виборам 25 жовтня бути

На своїй на своїй сторінці Facebook голова ГО «Слуга Народу в місті Києві» Руслан Гончаров повідомив наступне.

“Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав відповідне рішення на своєму засіданні й рекомендував парламенту ухвалити постанову № 3809 про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році в цілому.

Йдеться про чергові вибори депутатів обласних рад, Київської міської, районних у містах рад та Київського міського голови. Проте важливо зрозуміти, що вибори до обласних рад на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей наразі не проводяться. Адже неможливо забезпечити представництво спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст цих областей.

«Україна хоче провести вибори на всій території, але це стане можливим після того, як наша держава матиме контроль над кордоном, коли незаконні збройні формування буде виведено з нашої з території, коли туди будуть допущені українські партії та ЗМІ, а також міжнародні спостерігачі. Там живуть наші люди, але існує безпековий компонент, і є потреба контролю над кордоном», – наголосив народний депутат від «Слуги Народу» Віталій Безгін.

Окрім того, не призначаються і не проводяться вибори депутатів до Верховної Ради АР Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях АР Крим, міста Севастополь, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей.

Уряд має забезпечити фінансування місцевих виборів за рахунок коштів Державного бюджету України. І разом з ЦВК розробити заходи та рекомендації щодо проведення голосування в умовах коронавірусу.”