Главная > Всі новини > Михайлово чудо 2023 – картинки, листівки та привітання в прозі та віршах зі святом 19 вересня

Михайлово чудо 2023 – картинки, листівки та привітання в прозі та віршах зі святом 19 вересня

Михайлове чудо — неперехідне свято і щороку відзначається в один і той же день.

Щорічно, до 2023 року, 19 вересня православні віряни відзначали велике та важливе свято – чудо Михайла. Однак, з огляду на те, що з першого вересня 2023 року Православна церква України перейшла на новоюліанський календар, Михайлове диво тепер відзначається трохи раніше – 6 вересня.

Нова традиція ще дуже нова, тому багато хто ще відзначає всі свята “по-старому”, і в їх число входить і Михайлове диво. Зазначимо, що це свято дуже важливе для вірян, і в цей день згадується чудо, яке здійснив архангел Михайло в Хонех (Колосах). Тоді святий урятував храм від нападів язичників.

Архангелу Михаїлу моляться про зцілення від лихоманки, просять про захист від темних сил, ворогів, бід і нещасть, підступів злих і підступних людей, стихійних лих, а також загадують йому бажання.

У цей день існує і ряд суворих заборон:

  • 19 вересня суворо забороняється працювати і змушувати працювати когось іншого.
  • Також в це свято не можна брехати, сваритися і лаятися.
  • Не можна викидати залишки їжі зі столу.
  • Не можна стригтися і мити голову.
  • Не можна пекти хліб і пироги.
  • Не можна ходити в ліс по гриби та ягоди.

“Телеграф” підготував красиві привітання зі святом Михайлове чудо: своїми словами у прозі, у віршах, картинках і листівках.

Привітання з Михайловим чудом 2023 в картинках:

Привітання з Михайловим дивом 2022 в картинкахПривітання з Михайловим дивом 2022 в листівкахЛистівка з Михайловим чудомКартинка з Михайловим чудомПривітання з Михайловим чудомЛистівка з Михайловим чудом 2022Картинка з Михайловим чудом 2022

Привітання з Михайловим дивом 2023 у віршах і прозі:

Михайлів день прийшов до вас у дім,

Нехай мир, достаток буде в ньому,

Хай сонце світить вам з небес,

Чекайте ж у цей день чудес!

Бажаємо всіх благ і добра,

А в родинах – радості, тепла.

Нехай Бог вас береже,

Нехай свято щастя принесе!

***

День Михайлів весь народ

Весело справляє.

І погоду на всю зиму

Дружно передрікають.

Вам бажаю, щоб тепло

У вашому будинку було.

Як би завірюха не крутила,

Небо вас оберігало.

***

Вітаю зі святом Михайлове чудо! Нехай настане солодкий і приємний відпочинок після нелегких і плідних робіт, бажаю сімейного щастя і домашнього тепла, здоров’я всієї сім’ї та розуміння, смачного пива і здобних пирогів за старими традиціями.

***

Вітаємо всіх вірян з Михайловим Днем, а всіх Михайлів з днем їхнього покровителя і бажаємо їм бути мудрими і справедливими, як їх тезка. Завжди слідувати своєму шляху і зберігати вірність обраній ідеології. Нехай в будь-якій ситуації інші люди поважають вас і ваш вибір.

***

Від душі вас вітаємо

З Михайла світлим днем.

Нехай він вас оберігає

Поки на землі живем.

***

Прийміть щиросердечні вітання в Михайлов день! Вшановуючи в цей день Архангела Михайла, захисника нашого, воюючого з силами зла, бажаємо, щоб світле ім’я його і сила ангельського війська зберігали вас від усіляких негараздів і дарували світ в душі.

Раніше ми опублікували повний календар церковних свят на вересень 2023 року. Ви можете дізнатися, коли відзначається свято Віра, Надія, Любов і що означає це та інші церковні свята у вересні.

#Свято #Поздоровлення #Заборони #Святкові привітання #Красиві поздоровлення #Михайлове чудо #Коли Михайлове Чудо #Якого числа Михайлове Чудо