Главная > Все новости > Мерія підтверджує: пом’якшення карантину почнеться за планом

Мерія підтверджує: пом’якшення карантину почнеться за планом

Якщо до 12 травня не буде різкого стрибка кількості хворих на коронавірус, у Києві розпочнеться перший етап послаблень протиепідемічних заходів. Але щоб карантин почали послаблювати, його важливо дотримуватися.

Про це повідомив у Facebook секретар Київради Володимир Прокопів.

Ми всі втомилися від карантину. Я теж хочу кудись вирватися, поїхати на вихідні з сім‘єю на природу. На жаль, я ще не можу це зробити. Коронавірус нікуди не подівся, він не відступив і ми його ще не перемогли”, – зазначив він.

Прокопів зазначив, що лише за минулу добу в Києві зафіксовано 52 нових випадків зараження, у той же час на вулицях столиці значно побільшало людей – часто без масок, які просто гуляють містом без зайвої необхідності.

Так, у кожного з нас з’явилася втома від постійних обмежень. Але втома не може стати приводом для ігнорування карантину. Залишилося ще трошки. Будьте мудрими і здоровими”, – додав він.

Нагадаємо, 1 травня міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу сказав, що епідеміологічна ситуація на сьогоднішній день дозволяє почати пом’якшення карантинних заходів по всій країні з 11 травня. 

План зняття обмежень, що опублікував прем’єр Денис Шмигаль, передбачає 5 етапів. Проте, країна зможе з першого етапу перейти одразу на третій або четвертий.

Влада Києва також оприлюднила план 1-го етапу повернення до роботи після карантину, з якого випливає, що робота скоро з’явиться у багатьох, але до неї доведеться добиратись пішки.