Главная > Все новости > Анонсы > Мер запевнив, що маски будуть, і попросив киян залишатися вдома

Мер запевнив, що маски будуть, і попросив киян залишатися вдома

Наступного тижня Київ розраховує отримати першу партію медичних масок — понад 100 тисяч. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі «Українського радіо».

«Наступного тижня ми розраховуємо отримати понад 100 тисяч масок, виготовлення яких ми замовили на українських підприємствах. Їх наразі шиють. Також замовили маски за кордоном», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що на сьогоднішній день ситуація із відсутністю медичних масок в аптеках справді критична.

Наявні у місті близько 20 тисяч масок столична влада наразі поширює у лікарнях медикам, на комунальних підприємствах та тих підприємствах, від роботи яких залежить життєдіяльність міста.

Разом із тим, він зауважив, що ажіотаж із засобами індивідуального медичного захисту сьогодні не лише в Україні, а й в усьому світі.

«Шалений ажіотаж не тільки в Києві, а й у всьому світі. Я спілкуюсь із багатьма колегами, друзями, які живуть і працюють у Сполучених Штатах, Німеччині, Австрії – аналогічна ситуація в усьому світі. Люди вимітають не тільки продукти харчування, шалений попит також на медичні засоби захисту, зокрема, на маски», – додав Віталій Кличко.

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян залишатися вдома у зв’язку із запровадженими протиепідеміологічними заходами. Та звернувся до Кабінету міністрів жорстко зобов’язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу або надати їм відпустки.

Про це Віталій Кличко заявив у відеозверненні, що опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Джерело: КМДА