Главная > Все новости > Активисты района > Медичне обстеження відвідувачів і співробітників, проведене в Центрі соціальних служб, — результат співпраці державної установи та благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини»

Медичне обстеження відвідувачів і співробітників, проведене в Центрі соціальних служб, — результат співпраці державної установи та благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини»

Сьогодні в приміщенні Центру соціальних служб Святошинського району (вул. Гната Юри, 14) було по-особливому жваво. За ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» було проведено медичне обстеження співробітників підрозділів та служб, розташованих у ЦСС, та відвідувачів. Різнопрофільні фахівці надали всім бажаючим широкий спектр медичних послуг, серед яких:

— огляд та консультація терапевта, дерматолога та окуліста;

— проведення УЗД щитовидної залози;

— проведення електрокардіографічного обстеження серця;

— проведення експресаналізу крові на наявність цукру;

— вимірювання тиску тощо.

Медичні працівники не тільки надавали обстежуваним консультації, а й робили за необхідності призначення.

«Відвідувачі Центру соціальних служб Святошинського району та співробітники отримали чудову можливість швидко й на місці пройти необхідні обстеження й отримати фахові рекомендації. Відвідувачі центру були приємно вражені цією несподівано наданою можливістю і щиро дякували медикам і нам, — з радістю поділилася в.о. заступника голови Святошинської РДА Ірина Жидченко. – А мені як керівнику вдвічі приємно, що підлеглі працівники, за висновками фахівців, практично здорові. У свою чергу, хочу висловити слова вдячності нашим партнерам — Міжнародному благодійному фонду «Сприяння розвитку медицини» — і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю».