Главная > Всі новини > Mazda MX-30 та CX-9 не вироблятимуть з 2024 року, причина

Mazda MX-30 та CX-9 не вироблятимуть з 2024 року, причина

Вони є досить популярними та дуже економними

Наступного року автосвіт більше не побачить оновлень деяких найвідоміших моделей світу. До прикладу, у листопаді у світ вийшла остання в історії Audi TT. Тепер, схоже, черга дійшла і до Mazda.

Наступного року припиняться виробництво і складання на заводах таких відомих та популярних моделей японського бренду як MX-30 та CX-9. І на це є причини, вони досить різні.

Наступного року японський автовиробник зосередиться на плагін-гібридах та гібридних моделях. Вони є досить популярними, економними та перспективними.

Mazda MX-30

Mazda MX-30 був першим електрокаром бренду. Випущений у 2019 році, він мав дещо обмежений запас ходу, порівняно з іншими сучасними електромобілями. Саме це і повпливало на рішення керівництва компанії зняти електрокар з конвеєра. Тим паче за останній рік рівень продажу впав на 35%. Тому Mazda вирішила переорієнтувати виробництво, сконцентрувавшись на просунутіших технологіях, що нададуть авто більший запас ходу.

До того ж у січні 2023 року виробник представив нову версію кросовера з плагін-гібридною установкою MX-30 e-Skyactiv R-EV. Лише на чистій електриці запас ходу цього автомобіля складає 85 км.

Mazda CX-9

Mazda CX-9

Інший кросовер, який теж не побачить світ у 2024 році — це трирядний сімейний Mazda CX-9. Він оснащений 2,5-літровим турбованим бензиновим двигуном. Завдяки своїй повнорозмірності та потужності Mazda CX-9 був дуже популярним на деяких ринках, зокрема, у США.

Його замінять на новітній гібридний Mazda CX-90, який вийшов лише на початку року. Він розкішніший, високотехнологічний та ще потужніший.

Також, за даними AutoBlog, у 2023 році припиняється виробництво таких популярних у всьому світі авто як Ford Edge та Escape, Kia Rio, Chevrolet Camaro, спорткара McLaren 720S, доступного Nissan Maxima. На заміну їм прийдуть новіші моделі, які оновлять модельний ряд світового авторинку.

Раніше “Телеграф” розповідав про кращі повнопривідні легкові авто в Україні до 9 тисяч доларів. Вони не бояться ні снігу, ні бруду.

#Mazda #Авто