Главная > Всі новини > Марк Цукерберг будує на Гаваях секретну резиденцію із бункером

Марк Цукерберг будує на Гаваях секретну резиденцію із бункером

Супербункер Цукерберга стоїть як половина самої резиденції на Гаваях

Марк Цукерберг, власник корпорації Meta, до якої належать популярні соцмережі Facebook та Instagram, будує для себе великий підземний супербункер, який є частиною його секретної резиденції на острові Кауаї на Гаваях. Вартість бункера складає понад 100 мільйонів доларів США – при тому, що уся резиденція коштує понад 270 млн.

Про це пише американське видання WIRED, яке отримало проєктну документацію комплексу Цукерберга. Журналісти зазначають, що навколо резиденції Цукерберга створено атмосферу тотальної секретності, яка часом переходить у параною, що вже призводило до інцидентів.

Так, один з охоронців помер від серцевого нападу, оскільки секретність не дозволила вчасно викликати швидку. Іншого звільнили через фото у месенджері, яке він переслав знайомому. Увесь персонал, пише видання, зв’язаний угодами про нерозголошення, щобільше, навіть будівельні бригади не мають права контактувати одна з одною, оскільки кожна займається лише своїм проєктом.

Комплекс займе понад 5,6 млн квадратних метрів, там будуть два маєтки із 30 спальнями та ваннами, офісами, конференц-залами та ліфтами. Також у резиденції буде власний резервуар на 28 тисяч літрів води з насосною системою, підземні тунелі та величезний бункер “про всяк випадок”.

І це ще не все: в межах резиденції Цукерберга розмістять низку будівель різного призначення – серед них тренажерний зал, басейни, сауну та тенісний корт. Планується також зробити будиночки на деревах, дістатися до яких можна буде мотузковими мостами.

Раніше “Телеграф” розповідав, що сценарій ядерної війни, обмеженої чи необмеженої, у підсумку призведе до фатальних наслідків для людства і завдасть величезних втрат планеті. При цьому неважливо, між ким буде ця війна – США проти Росії, Індія проти Пакистану, або Китай ще проти когось.

#Марк Цукерберг