Главная > Всі новини > Манікюр на довгі нігті — який манікюр зробити взимку – фото

Манікюр на довгі нігті — який манікюр зробити взимку – фото

Яскраві ідеї манікюру на зиму

Деякі дівчата якраз на зиму відпускають довжину нігтів, оскільки влітку довгі нігті можуть приносити дискомфорт. Для модниць із довгими нігтями є кілька трендів, які будуть у манікюрі взимку 2024 року. Ми вже розповідали про ідеї манікюру на Новий рік, а сьогодні ділимося трендами манікюру на зиму 2024 року.

Як пише “Телеграф”, цієї зими на піку трендів будуть мигдальні форми нігтів, проте акуратний квадрат теж не втрачає своєї актуальності. Що стосується відтінків та дизайнів, то тут є де розгулятися.

Червоний манікюр

Червоний — це незмінна класика для модниць по всьому світу. Такий манікюр чудово виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях. Можна також пограти з блискітками та світловими ефектами на нігтях.

червоний манікюр

Нюд із золотом

Нюдовий манікюр зробить будь-який ваш образ елегантним та стильним. Доповнити такий манікюр можна золотистими елементами, щоб максимально бути в тренді.

нюдовий манікюр

Усі відтінки блакитного

Взимку блакитні відтінки у манікюрі виходять на пік популярності. Тут є місце для експериментів і з глибиною відтінків, і з декоративними елементами, і з блискітками.

блакитний манікюр

Геометричний дизайн

Яскраві геометричні лінії, малюнки та принти не втрачають своєї актуальності цього сезону. Такий манікюр підійде для сміливих модниць, які не бояться бути у центрі уваги та виділятися.

геометрія манікюр дизайн

Раніше “Телеграф” розповідав про манікюр у стилі “вирви очей”. Ці зухвалі ідеї дизайнів нігтів для найсміливіших модниць.

#Манікюр #Манікюр на зиму