Главная > Всі новини > Макарівська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні

Макарівська багатопрофільна лікарня отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні

Продовжується системна робота з підтримки України нашими західними партнерами. Сьогодні, 19 липня, за посередництва МБО «Міжнародна благодійна допомога», МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала високоякісні хірургічні матеріали  та продовольство.

МАКАРІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ отримала допомогу від народу Франції  та посольства Словакії в Україні. Міжнародна благодійна організація «Міжнародна медична допомога», за підтримки французської лабораторії Vigon, організувала передачувисокоякісних хірургічних матеріалів для профільних відділень лікарні, зібраних партнерами та волонтерами Фонду у Франції. Дефіцитні в країні катетери, системи переливання крові та інфузійні системи допомагатимуть рятувати життя українців.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Словакії в Україні Марек Шафін, голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога» Ілля Богомолов, голова Макарівської ОТГ Вадим Токар та головний лікар Макарівської багатопрофільної лікарні Галина Романенко.

Пані Романенко зазначила важливість та вчасність наданої французськими лабораторіями допомоги  та щиро подякувала словацьким партнерам за організацію доставки матеріалів до України.

Також, в ході зустрічі, надзвичайний та вповноважений посол Словакії в Україні, пан Марек Шафін передав лікарні продовольство від народу Словакії. Під час процедури передачі він зазначив: «Словакія, як надійний партнер України, докладає масу зусиль для компенсації того лиха, яке заподіяно війною нашому братньому українському народові. Наш народ щиро співчуває біді, яка спіткала Україну та робить максимум можливого, аби військова та гуманітарна допомога з боку Словакії зробила українців сильнішими та зберігла життя й здоров’я громадян України. Ця підтримка триватиме й надалі».

Голова Правління МБО «Міжнародна медична допомога», пан Ілля Богомолов запевнив представників Макарівської громади у продовженні співробітництва з МБО «Міжнародна медична допомога» задля підвищення можливостей лікарні надавати якісну допомогу жителям громад, що значно постраждали від бойових дій.

Довідково:
InterMediCare є єдиною благодійною організацією, яка має право надавати швидку та невідкладну медичну допомогу на лінії зіткнення та прилеглим до неї районам, адже ми маємо ліцензію МОЗ України на надання швидкої та невідкладної медичної допомоги, а також дозвіл Командувача ООС для роботи в районах бойових дій. InterMediCare є партнером МОЗ України у зоні конфлікту.


З початку конфлікту в 2014 році InterMediCare надала допомогу більш ніж 1 000 000 громадян, які постраждали від бойових дій. “. У рамках проектів Фонду у 2014-2017 роках InterMediCare організувала евакуацію понад 1 000 осіб із районів бойових дій. Було поставлено медикаменти, інструменти та обладнання до лікарень міст Слов’янськ, Ровеньки, Антрацит, Луганськ, Алчевськ, Донецьк, Горлівка, Краматорськ.


У 2016 році до InterMediCare звернулася UN OCHA в Україні з проханням організувати на КПВВ «Станиця Луганська» медичний пункт. У 2016 році було розпочато проект “Лінія життя”, спрямований на надання медичної допомоги людям, які перетинають лінію зіткнення. Цей проект було підтримано Словацьким державним агентством з міжнародного співробітництва “Slovak Aid”, Швейцарським бюро зі співробітництва в Україні, “Вишеградською групою”. Завдяки партнерам із «Slovak Aid» було розгорнуто сучасний реанімаційний модуль на КПВВ «Станиця Луганська» та отримано три автомобілі швидкої допомоги класу «С», які надавали допомогу жителям прифронтових територій та особам, що перетинали лінію розмежування.

У 2020 році завдяки Швейцарському бюро зі співробітництва в Україні було розширено цей проект та було розгорнуто реанімаційні модулі на КПВВ «Щастя» та КПВВ «Золоте». Також, машини швидкої допомоги надавали допомогу всім зазначеним КПВВ. У 2021 році невідкладну допомогу отримали всі «сірі зони» вздовж лінії конфлікту в Луганській області.


В результаті початку активних бойових дій у лютому 2022 р. InterMediCare втратила все медичне обладнання, реанімаційні модулі, більшість автомобілів швидкої допомоги, лікарські препарати та інше майно, яке на той час знаходилося на КПВВ (все було захоплено військовими РФ)