Главная > Все новости > Крістін Девіс зараз – як змінилася актриса із серіалу Секс у великому місті – фото

Крістін Девіс зараз – як змінилася актриса із серіалу Секс у великому місті – фото

Актриса пошкодувала, що робила уколи краси

Американська актриса Крістін Девіс прославилася завдяки ролі чарівної Шарлотти у серіалі “Секс у великому місті”. Більш яскравих робіт у фільмографії зірки не сталося, натомість вона активно долучається до гуманітарних місій.

Так, 58-річна Крістін Девіс стала лауреатом гуманітарної премії Action Against Hunger, про це стало відомо на гала-концентрі 19 жовтня 2023 року в Нью-Йорку. Ця гуманітарна організація бореться з голодом у всьому світі.

На урочистості Крістін з’явилася в елегантному образі. На актрисі чорна вечірня сукня, прикрашена паєтками та сіточкою. Доповнюють ансамбль туфлі з гострим носком, стильний клатч та прикраси.

Звичайно, від часів показу культового серіалу (“Секс у великому місті” транслювався з 1998 по 2004 роки) знаменитість помітно змінилася. У лютому 2023 року Крістін виповнилося 58 років. Девіс не приховує, що зверталася до фахівців косметології. Однак ботокс і філери не завжди давали добрий результат, про що актриса шкодувала. Крім того, Крістін зізнавалася, що мала проблеми із алкоголем.

Крістін Девіс зараз

Крістін ДевісКрістін Девіс

Раніше “Телеграф” розповідав, що інша зірка “Сексу у великому місті”, Сара Джесіка Паркер, відмовилася від пластики. Нещодавно актриса відвідала відомий театр у Нью-Йорку.

#Крістін Девіс #Секс у великому місті