Главная > Все новости > Контрнаступ ЗСУ — у Міноборони відповіли критикам оригінальним відео

Контрнаступ ЗСУ — у Міноборони відповіли критикам оригінальним відео

Відеоролик дуже тепло прийняли українці

Колишня заступниця міністра оборони Ганна Маляр, яку звільнили разом інші заступники Резнікова, опублікувала нове відео від Міноборони. Судячи з усього, вона взяла участь у його створенні, а це може означати, що вона продовжує співпрацювати з оборонним відомством.

Відеоролик, як зазначила Маляр, дуже тепло прийняли українці та засипали її шквалом слів подяки. Коментарі писали як військові, так і цивільні.

Про що нове відео Міноборони

Творці ролика, а саме нова команда військового телебачення Міноборони, провели аналогію між бойовими діями та приготуванням хліба, де кухареві в особі солдата ЗСУ постійно “прилітає” від коментаторів його роботи. Таким обоазом, очевидно, метою відео була відповідь усім критикам та “експертам” контрнаступу ЗСУ.

У “коментарях”, які були показані у вигляді повідомлень у месенджері, були затронуті топові і гарячі тем у мережі. Зокрема, режим тиші, “повільне” просування Сил оборони, звинувачення у корупції тощо.

В описі свого посту Маляр подякувала президентові України за надану довіру, всім своїм колегам і всім українським воїнам. Варто зазначити, що дата виробництва відео не називається, однак, якщо воно почалося вже після звільнення Маляр з посади заступника глави МО, то можна припустити, що вона продовжує працювати в оборонному відомстві, але вже в іншій сфері.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що американський генерал різко відповів критикам контрнаступу ЗСУ.

#Міноборони #Контрнаступ #ЗСУ #Ганна Маляр