Главная > Всі новини > Активісти району > Компенсація роботодавцю: вигідно скористатися

Компенсація роботодавцю: вигідно скористатися

Надання фінансової підтримки у вигляді компенсацій за  працевлаштування внутрішньо переміщених осіб стимулює роботодавців до працевлаштування людей з таким статусом.

Служба зайнятості реалізує дві програми надання компенсації витрат роботодавців на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб:

– компенсація витрат на оплату праці при працевлаштуванні ВПО під час дії воєнного стану;

– компенсація витрат при працевлаштуванні зареєстрованих безробітних з-поміж ВПО.

Активно користуються цими можливостями й роботодавці Києва. Прикладом може бути досвід одного столичного працедавця, який скористався компенсаційною програмою, прийнявши на роботу переселенку з Херсонщини.

Знайти роботу самотужки жінці тривалий час не вдавалося, хоча й мала затребувану на ринку праці спеціальність економіста та 11-річний досвід роботи менеджером у роздрібній торгівлі. Проте не кожен керівник наважиться прийняти на роботу вагітну.

Соціально відповідального роботодавця для переселенки допомогла знайти столична служба зайнятості. Із запропонованого переліку пропозицій роботи жінка зупинила вибір на вакансії менеджера з адміністративної діяльності у компанії Happy Holiday. Компанія надає фото/відео послуги.

«Нам потрібна була людина, яка б зосередилась на адміністративній роботі. З усіма своїми завданнями нова співробітниця справляється. У службі зайнятості нам повідомили приємну новину, що за працевлаштування зареєстрованої безробітної з-поміж ВПО ми маємо право на отримання компенсації, яким ми звісно скористалися», – розповіла Юлія Чайка, засновниця Happy Holiday.

Довідково: Роботодавці Києва з початку 2024 року отримали понад 5,6 млн грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.