Главная > Всі новини > Активісти району > Компанія STIHL Штіль – російський анклав в Борщагівській громаді Київської області

Компанія STIHL Штіль – російський анклав в Борщагівській громаді Київської області

«СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС – відповідальність кожного члена команди. У сучасному розвинутому світі поєднання таких понять як відповідальність підприємства за вплив на економіку та екологію країни, права людини, трудові відносини, захист довкілля та відносини зі споживачами – є складовими соціально відповідального бізнесу!»

Цей гучний абзац викарбовано на сайті компанії Stihl – як символ буцім-то принципової позиції. Після повномасштабного вторгнення компанія нібито оголосила про припинення постачання продукції до Російської Федерації та Білорусі

Наразі стає питання: Якою ціною?

Позиція керівництва компанії виноситься на суспільний розголос як патріотична. Проте за щоденною комунікацією із головним офісом та «дилерською мережею» криється стала робота на фінансування воєнних дій – безперервна робота із Росією, яка не зупинилася ні на мить.

Тільки відчуйте, який цинізм. Комунікуючи, як принципова та соціально відповідальна компанія, тим часом Stihl у росії оновила каталог компанії.

Фото з офіційного сайту STIHL

Цікава ремарка – головний меседж каталогу «дачний сезон», відпочинок, можливість релаксувати завдяки надійній техніці.

Коли гортаєш сторінки каталогу про «помічників у лісі», перед очима стає Ізюмський ліс, або ліси Київщіни де орудували окупанти, саме свіженаданною технікою STIHL….І ми йдемо далі.

Новини у соціальних мережах компанії ні на мить не зам’ютилися. Напроти, SMM є дуже активним, щодня публікуються рекомендації, пости, що продають, посилання на сайт із залучалками. І це не тільки VK, але й Телеграм канал. До речі, його також дуже активно ведуть.

Окрім ТГ та ВК, залучаються немалі кошти на розкрутку Youtube. Для тих, хто не зовсім в темі про бюджети – розкрутка Ютьюб каналу обійдеться компанії такого рівня у декілька десятків тисяч доларів щомісяця.

Фото з офіційного сайту STIHL

І ось, поринувши у безодню аморального бізнесу ми знову відкриваємо сайт українського Штилю, (Київська область, Борщагівська громада, Чайки, Антонова 10)

Можливо, варто нагадати, що у повномасштабному вторгненні гинуть саме ЛЮДИ. Простий логічний ланцюг доводить, що компанія Stihl вірить не у людину, а у валюту. Бо саме податки, бюджетні вливання, робочі місця спонсують воєнний конфлікт в Україні.

До речі безпринциповість компанії ще й підкреслюється тим, що керівництво навіть не маскує свою діяльність. Тобто не належність компанії до ниші медицини ніяк не виправдовую кипучу діяльність. Вони, як ми бачили вище, забезпечують дачний сезон.

Тут контекст «спонсорів агресії» співпадає. Їхні колеги також аргументують свою аморальність так: “Наша робота полягає в тому, щоб зробити все можливе, аби жителі країн, де ми представлені, мали доступ до якісної їжі за доступними цінами, тобто задовольнити основні харчові потреби населення». Ну, чому б не забезпечити якісною технікою на фазенді.

Ще один з найяскравіших аргументів – «припинення нашої діяльності в рф розглядалося б як навмисне банкрутство, що позбавила б населення послуг дисконтної мережі, яка працює в країні вже 20 років». Перед очима стає картинка в найкращих традиціях фільму «99 франків». І топова фраза: «Дисконт, що врятує життя!».

Що насправді відбувається?

Компанія, що активно працює на ринку рф:

  • Підтримує дії диктатора та спонсує війну;
  • Стала робота компанії ще раз доводить, що «так можна» і дає приклад;
  • Тим часом росія руйнує усе українське, поки компанія зберігає російське.
Фото з офіційного сайту STIHL

Нагадаємо, Президент України підтримав відкликання лицензії та заборону російської букмекерскої компанії 1xbet, після звернення українців.