Главная > Всі новини > Комета Нісімура наблизиться до Землі у вересні – як можна побачити і де шукати на небі

Комета Нісімура наблизиться до Землі у вересні – як можна побачити і де шукати на небі

Щоб побачити небесне тіло, достатньо лише хорошого бінокля

На початку нового тижня люди зможуть спостерігати в небі проліт комети, яка наблизиться настільки близько, що її можна буде побачити навіть без телескопа.

Як пише Fox News, спостерігати її зможуть лише жителі північної півкулі і лише незначну кількість часу, а все, що для цього знадобиться, це хороший бінокль.

Комета отримала назву “Нісімура” на честь її відкривача японського астронома-аматора Хідео Нісімури, який виявив її 11 серпня. Згідно з приблизними розрахунками вона вже пролітала повз нашу планету близько 430 років тому, а тому наступного разу ми її побачимо дуже нескоро.

При цьому є ймовірність того, що комета наблизиться до Сонця на відстань ближче від Меркурія, а тому є ймовірність її повної руйнації.

Комету із зеленим хвостом можна буде спостерігати з 12 по 17 вересня, і саме 12 числа вона підійде до Землі найближче.

Дивитися на комету найкраще перед світанком приблизно за півтори години до сходу Сонця. Для цього треба повернутись обличчям на північ і подивитися на обрій у бік сузір’я Лева. Її світність збільшуватиметься з наближенням до Сонця, проте розглянути її після сходу можна буде хіба що через спеціальну апаратуру.

Комета Нісімура

Як повідомлялося раніше, днями астроном із Європи зняв у небі дуже рідкісне явище, яке називається спрайт. Воно нагадувало величезну медузу, яка на частки секунди з’явилась у небі.

#Космос #Астрономія #Комета