Главная > Все новости > Анонсы > Коли на Біличах відремонтують очисні споруди дощової каналізації

Коли на Біличах відремонтують очисні споруди дощової каналізації

На масиві Біличі у Святошинському районі будуть краще очищати дощові стічні води. Для цього проведуть реконструкцію очисних споруд дощової каналізації, які розташовані на вул. Обухівській, 13-а, і обслуговують потреби цього масиву. Реконструкцію планують здійснити до 31 грудня 2021 року.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1185 від 2 липня 2019 року.

— З метою охорони навколишнього природного середовища від негативного впливу забруднених стічних вод, поліпшення екологічного стану акваторії річки Дніпро, здійснити до 31 грудня 2021 року реконструкцію очисних споруд дощових вод житлового масиву Біличі по вул. Обухівській, 13-а у Святошинському районі, — говориться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, замовником усіх робіт визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва – КП «Плесо».

Воно має обрати генеральну підрядну проектну та будівельну організацію, забезпечити розробку проектної документації та виконання робіт із реконструкції.

Також підприємство повинно подати до Департаменту економіки та інвестицій КМДА пропозиції щодо включення реконструкції очисних споруд до програм економічного та соціального розвитку м. Києва у частині фінансування на 2020 та 2021 роки.

Джерело