Главная > Всі новини > Активісти району > Коли допомагаєш від серця, важлива кожна родина – БФ “Вогонь запеклих не пече”

Коли допомагаєш від серця, важлива кожна родина – БФ “Вогонь запеклих не пече”

Благодійний фонд “Вогонь запеклих не пече” (БФ “ВЗНП”) вже майже рік постійно опікується адресною гуманітарною допомогою вразливим верствам населення кількох громад України. Зокрема, в Херсонській і Донецькій областях. Разом з тим, волонтери не залишають в біді і окремі родини, які конче потребують підтримки. Адже основним принципом роботи Фонду з перших днів існування, за словами його представниці Олени Мілош, залишається: “Велика допомога складається з малої”.

Одним із багатьох прикладів дієвості саме такого підходу стала різнопланова цільова допомога родині з п’ятьма дітьми, яка через війну змушена виживати в непростих умовах. Цього разу серед багатьох інших запитів, які постійно надходять до БФ “ВЗНП”, прохання про допомогу надійшло від малозабезпеченої багатодітної родини з села Страхолісся Вишгородського району Київської області. 

Незважаючи на постійні великі збори, небайдужі волонтери Фонду, не роздумуючи, протягли руку допомоги  людям,  які опинилася у складних життєвих обставинах. Завдяки зусиллям Фонду і підтримці Головного управління розвідки Міністерства оборони України, родина з-під Чорнобиля отримала суттєву фінансову і матеріальну підтримку. В пригоді стали великий набір продуктів харчування тривалого зберігання, речи та побутова техніка. 

Дякуючи за небайдужість і оперативну допомогу представникам Фонду і ГУР МО України, багатодітна мама (просила не називати її прізвище) особливо зраділа  зарядній станції, яка дуже виручатиме їх під час блекаутів. “В умовах відсутності роботи, скрутного матеріального становища ваш приїзд для нас як ковток свіжого повітря. Тепер на тривалий час закрито питання повноцінного харчування дітей. Особлива подяка за зарядний пристрій, який, в першу чергу, дозволить дітям не переривати навчальний процес”, – відзначила вона. 

Подяки на адресу Фонду давно стали буденним явищем. Але саме вони надихають благодійників на подальшу роботу. А її завжди вистачає. Нині на порядку денному БФ “ВЗНП” запит мешканців Миколаївської територіальної громади Донецької області, що проживають у прифронтовій зоні. Традиційно найбільш гостро стоїть проблема засобів гігієни.

З цією метою, щоб  скомплектувати 613 гігієнічних наборів і  покращити рівень життя людей, БФ “ВЗНП” оголосив черговий збір коштів. Ціль: 700 000 гривень. На цей час зібрано вже 250 тисяч. Долучитися може кожен. Як завжди, важлива кожна гривня. Благодійники будуть вдячні не лише за суто фінансову допомогу, а й матеріальну (предметами гігієни). Навіть маленький внесок має велике значення!

Реквізити збору:

Карта 5169335103732943 (безповоротний благодійний внесок/допомога)

Установа банку – ПриватБанк

МФО банку -305299

Рахунок отримувача – UA193052990000026001035022260

Валюта рахунку – UAH

РНОКПП отримувача – 45300137

Призначення платежу –  безповоротний благодійний внесок/допомога.