Главная > Все новости > Анонсы > Київ шукає інвестора для будівництва футбольного поля у парку Совки

Київ шукає інвестора для будівництва футбольного поля у парку Совки

У Києві стане на одне сучасне футбольне поле більше. Його мають облаштувати у парку «Совки», розташованому у Святошинському районі. Для цього місто планує залучити інвестора, який реалізує це будівництво.

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1840 від 21 жовтня 2019 року.

– Перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій: «Облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі», – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Святошинського району.

Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має затвердити техніко-економічні показники та можливі передпроєктні пропозиції щодо створення футбольного поля.

Їх треба подати до Департаменту економіки КМДА, який підготує умови інвестиційного конкурсу.

У свою чергу, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції та реставрації щодо об’єктів житлового та нежитлового призначення має провести відповідний інвестиційний конкурс.

Нагадаємо, нині у парку «Совки» триває реконструкція, під час якої там проводять капітальний ремонт об’єктів благоустрою. Вона має бути завершена до кінця наступного року.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *