Главная > Все новости > Анонсы > Київ шукає інвестора для будівництва футбольного поля у парку Совки

Київ шукає інвестора для будівництва футбольного поля у парку Совки

У Києві стане на одне сучасне футбольне поле більше. Його мають облаштувати у парку «Совки», розташованому у Святошинському районі. Для цього місто планує залучити інвестора, який реалізує це будівництво.

Про це йдеться у Розпорядженні КМДА № 1840 від 21 жовтня 2019 року.

– Перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій: «Облаштування футбольного поля на території парку «Совки» у Святошинському районі», – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Святошинського району.

Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має затвердити техніко-економічні показники та можливі передпроєктні пропозиції щодо створення футбольного поля.

Їх треба подати до Департаменту економіки КМДА, який підготує умови інвестиційного конкурсу.

У свою чергу, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції та реставрації щодо об’єктів житлового та нежитлового призначення має провести відповідний інвестиційний конкурс.

Нагадаємо, нині у парку «Совки» триває реконструкція, під час якої там проводять капітальний ремонт об’єктів благоустрою. Вона має бути завершена до кінця наступного року.

Джерело