Главная > Все новости > Анонсы > Київ переходить на Е-квиток: як економити

Київ переходить на Е-квиток: як економити

Із 31 жовтня Київ переходить на Е-квиток. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

– За 98 днів до завершення дослідної експлуатації електронного квитка 1 326 одиниць наземного транспорту КП «Київпастранс», а це 100%, обладнано пристроями для зчитування інформації з транспортних карт Kyiv Smart Card. Окрім цього, вже адаптовані турнікети швидкісного трамваю, міської електрички та Київського метрополітену, – зазначив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Наразі придбати його можна на станціях київського метрополітену («Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Акедеммістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» та «Почайна»), в Особистому кабінеті киянина, у мобільному додатку KyivSmartCity, у терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click, KyivPayBot у Телеграм та Facebook або KyivMetroBot у Телеграм та Facebook.

Поповнити Е-квиток можна буде за допомогою мобільних додатків «Приват 24», «Ощад 24/7» або в терміналах самообслуговування КП «ГІОЦ», «ПриватБанку», «Ощадбанку» та на порталі EasyPay.

Зручною заміною жетонів та разових квитків стануть також квитки з QR-кодами, єдині для всіх видів транспорту. Їх можна буде придбати у боксах самообслуговування та касах київського метрополітену

Як користуватись Е-квитком

Пасажир купує QR-квиток або транспортну картку, яку варто зареєструвати в кабінеті користувача. Це і є Е-квиток, який надалі можна поповнювати за допомогою терміналів, інтернет-банкінгу або у спеціальних пунктах продажу. Громадський транспорт обладнано валідаторами – спеціальними зчитувальними пристроями. Їх можна знайти біля дверей та всередині салонів громадського транспорту. Пасажиру достатньо просто піднести транспортну карту або QR-квиток до валідатора – проїзд оплачено. Контролери будуть мати спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка.

Тарифи (придбання поїздок на транспортну карту KyivSmart Card):

1 – 9 поїздок – 8 грн за квиток;

10 – 19 поїздок – 7,70 грн;

20 – 29 поїздок – 7,40 грн;

30 – 39 поїздок – 7,10 грн;

40 – 49 поїздок – 6,80 грн;

50 поїздок – 6,50 грн.

Джерело