Главная > Все новости > Анонсы > Київ буде використовувати міжнародний досвід у боротьбі з булінгом

Київ буде використовувати міжнародний досвід у боротьбі з булінгом

17 жовтня у Києві відбулася зустріч представників київської міської влади та керівників закладів загальної середньої освіти міста Києва із делегацією з м. Вільнюс (Литовська Республіка). У рамках реалізації двостороннього проекту співпраці між Литвою та Україною «Нова Українська Школа – Поділись Добром» представники обговорили напрями роботи у протидії булінгу в освіті.

Гімназія № 107 «Введенська» на один день стала територією для тренінгу з питань запобігання цькуванню у школі та налагодження безпечного середовища для спілкування.

«Зазвичай у шкільному булінгу криється проблема неналагодженої комунікації, як між самим дітьми, так і між батьками з учителями. Завдання міської влади звернути увагу суспільства на цю проблему та сформувати розуміння, що школи – це вільна територія від насильницьких методів відстоювання власної точки зору», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Також до зустрічі приєдналися 40 директорів зі столичних шкіл, що активно підтримують проект «Школа без булінгу, сім’я без насильства-365». Вони поділилися враженнями, досвідом та досягненнями одне одного. Важлива профілактична робота протидії булінгу вже дає свій результат. Попереду – нові плани та їх реалізація.

Джерело