Главная > Все новости > Активисты района > Кияни звозять загиблі святкові дерева до зоопарку: їх просять не робити цього

Кияни звозять загиблі святкові дерева до зоопарку: їх просять не робити цього

У київському зоопарку закликають мешканців столиці не привозити на корм звірям використані після новорічних свят ялинки.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Kyiv Zoo.

Ветеринари одноголосно забороняють використання новорічних ялинок в якості підкормки для мешканців зоопарку. Тож у закладі просять киян не привозити посохлі та вже непотрібні їм ялинки до закладу.

«Нажаль, одним з проявів несправжньої благодійності є намагання окремих городян привезти загиблі святкові деревця до зоопарку», – підкреслюють фахівці.

Чому новорічні ялинки не можуть використати у зоопарку?

  1. Інтенсивне вирощування ялинок для подальшого продажу призводить до застосування різних небезпечних речовин заради прискорення росту, привабливого вигляду та подовження терміну їх зберігання.
  2. Після знімання прикрас на ялинці зазвичай лишається вдосталь фрагментів дощику, конфетті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів.
  3. Використання сучасних ароматизаторів, барвників, хлопавок та штучного снігу з балончика залишає на гілках ялинки цілу гамму шкідливих речовин.

Також у зоопарку зазначають, що тварини отримують найкращі корми за індивідуальними раціонами