Главная > Все новости > Анонсы > Кияни зможуть сплачувати за очікуване споживання електроенергії у поточному місяці

Кияни зможуть сплачувати за очікуване споживання електроенергії у поточному місяці

У липні кияни отримають рахунки з сумами до сплати за фактично спожиту електроенергію та за очікуване споживання в поточному місяці. Новий формат оплати за електроенергію запроваджує постачальник електроенергії YASNO. Як зазначили у компанії, такий формат дозволяє клієнтам планувати витрати на електроенергію, сплачувати за світло на час відпустки або відрядження та не витрачати час на розрахунки щомісяця.

Отже, в рахунку за червень, який кияни отримають у липні, будуть зазначені суми:

1.    До сплати за фактичне споживання – за спожиту електроенергію у червні.

2.    Очікуване споживання у поточному місяці – сума для кожного клієнта визначається індивідуально і залежить від об’єму споживання в минулому місяці. Якщо у червні родина використала 120 кВт-год, плановий платіж на липень буде розраховано на той самий об’єм.

3.    Рекомендовано до сплати – плюсується сума за фактичне споживання і очікуване. Але кожен клієнт сам обирає, за якою із запропонованих сум здійснювати розрахунок.

Сплатити за фактично спожиту електроенергію та здійснити платіж за очікуване споживання також можна і в Особистому кабінеті.

«Рекомендовані платежі – це звична практика в багатьох європейських країнах. Переваги таких платежів уже змогли оцінити клієнти YASNO у Дніпропетровській та Донецькій областях. У липні такі рахунки за електроенергію отримають усі приватні клієнти у столиці. Сплачувати лише за фактично спожиті кіловат-години або також і за очікуване споживання – це вибір кожного. Якщо внесений платіж виявиться більшим, ніж ви спожили за фактом, це буде враховано та відображено в рахунку наступного місяця як переплата», – запевнив директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Джерело