Главная > Все новости > Активисты района > Кисельов Олексій: «Ну що, готові до якісних змін на Борщагівці?»

Кисельов Олексій: «Ну що, готові до якісних змін на Борщагівці?»

Мене звати Кисельов Олексій і я вирішив балотуватися у депутати Київради бо мені не байдуже, яким буде майбутнє столиці. За підтримки партії «Слуга Народу» йду № по округу №10 на Борщагівці.

Ви знаєте, у своєму житті я не переношу пустих слів, обіцянок, а особливо невиконання завдань. Будучи чоловіком-справи — очікую цього від кожного. Коли територіальна цілісність України опинилася під загрозою, то одразу пішов добровольцем на передову.

За 4 роки фронтового шляху мені пощастило зустріти неймовірну кількість героїв, простих українських хлопців, з якими ми разом служили пліч-о-пліч. Спільно долали труднощі, розділяли скорботу втрат та радість перемог, а після повернення з АТО були шоковані відсутністю у людей гідних умов для життя.

Саме тому наша боротьба за інтереси українців перейшла в площину різних робочих груп, комітетів Верховної Ради. В процесі останніх років роботи на Борщагівці я розібрався в багатьох місцевих проблемах. Впевнений, те, чого не знаю, мені розкажете ви.

Навіщо? Бо мрію про розвиток району у сучасному напрямку:
✳️стабілізація роботи ЖКГ;
✳️вирішення проблем благоустрою;
✳️популяризація технологій, що полегшать нам всім життя;
✳️створення комфортного простору без кордонів;
✳️забезпечення безпеки та порядку.

Зараз розпочинається новий етап створення міста де хочеться жити. Я точно знаю, що політична сила «Слуга Народу» повністю розділяє мої принципи та зробить все можливе, щоб допомогти кожному!

Тільки ми з вами визначаємо, в якому районі жити нам, нашим дітям та онукам – у комфортному, чистому, безпечному, чи залишити все так, як є. Особисто я – за зміни. Ви зі мною?