Главная > Всі новини > Анонси > Кисельов Олексій: “Ми маємо розробити законопроект, що буде захищати перед законом права людини, яка взяла до рук зброю для захисту України”

Кисельов Олексій: “Ми маємо розробити законопроект, що буде захищати перед законом права людини, яка взяла до рук зброю для захисту України”

Чи знали ви, що добровольці, які пішли воювати на фронт і які ризикують своїми життями кожного дня, щоб захистити незалежність України, що вони не мають навіть нормального статусу? Я вже мовчу про хоч якусь соціальну захищеність від держави. А ці люди воюють вже 6 років!

Так от, через відсутність нормально визначеного статусу їм може загрожувати кримінальна відповідальність, якщо вони візьмуть зброю і підуть на захист країни. Уявляєте собі?

Ми маємо розробити законопроект, що буде всебічно захищати перед законом права людини, яка взяла до рук зброю для захисту України.

І от нарешті це питання зрушило з мертвої точки і може бути вирішено найближчим часом. До вашої уваги законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо участі добровольчих формувань у захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України ✅

З цього приводу сьогодні відбулася робоча група в рамках підкомітету з прав захисту прав ветеранів комітету соцполітики Верховної ради України.

До обговорення були запрошені представники АТЦ СБУ, Міністерства внутрішніх справ, Генерального штабу, Міністерства ветеранів та громадських організацій. Головував на робочій групі народний депутат Остапенко Анатолій

Зараз будуть розроблені пропозиції щодо цього законопроекту і їх розгляне вже підкомітет з прав захисту ветеранів.

Маємо надію, що цей законопроект буде прийнято швидко і у конструктивному руслі, тому що він є дуже важливим, як для добровольчого руху, так і для захисту України в цілому.

Слава Україні!