Главная > Все новости > Кирило Буданов в АТО додумував план до завдань ГУР на ходу, розповів Торкотюк

Кирило Буданов в АТО додумував план до завдань ГУР на ходу, розповів Торкотюк

Українцям доводиться викручуватися

Українські спецназівці Головного управління розвідки виконують свої вилазки за таких складних умов, за яких на Заході не взялися б за них. Допомагає їм у цьому, в тому числі, й імпровізація, яка розквітла ще за Буданова (коли нинішній начальник ГУР ще працював “у полі”).

Про це розповів командир спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України “Артан” майор Віктор Торкотюк в інтерв’ю “Українській правді”. За його словами, цим наш спецназ і відрізняється від багатьох.

“Так Буданов ще в АТО робив – йдемо, а там подивимось, щось скоригуємо. Кажу, там же блокпост, а він – та там все вирішимо. “, — розповідає Токотюк, додаючи, що “Але план завжди є. Кожен боєць у підрозділі знає, що робить. Але такого, як звикли, приміром, військові країни НАТО, немає – у тих же британців чи американців обов’язково в таких випадках є прикриття авіації, допомога аерокосмічної розвідки”.

За приклад спецназівець навів нещодавню операцію ГУР у Чорному морі та зазначив, що на Заході, якби таке робили, то за підтримки цілого “крейсера”.

“В нас цього всього немає взагалі. Ми робимо все тихо, самі в човни, по 10 чоловік. Над нами літають їхні СУшки, але ми виходимо і робимо свою роботу. Тому що командир знає: завдання має бути виконано. І цим ми й відрізняємося від багатьох – що ми їх виконуємо. Нестандартними методами, але робимо”, — пояснив Токотюк.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Буданов особисто брав участь у деокупації Харківщини.

#Війна #ГУР #Спецоперації #Кирило Буданов