Главная > Всі новини > Активісти району > КДМШ № 23 презентує доповідь викладача-методиста Олени Маєвої «12 пізнавально-проєктуючих вокальних мініатюр для дітей 6-9 років, досягнення та перспективи розвитку»

КДМШ № 23 презентує доповідь викладача-методиста Олени Маєвої «12 пізнавально-проєктуючих вокальних мініатюр для дітей 6-9 років, досягнення та перспективи розвитку»

Нещодавно викладач-методист вокально-хорового відділу Київської дитячої музичної школи № 23 Олена Вадимівна Маєва виступила з доповіддю на тему «12 пізнавально-проєктуючих вокальних мініатюр для дітей 6-9 років, досягнення та перспективи розвитку».

Доповідь супроводжувалася музичними ілюстраціями вокальних мініатюр у виконанні ансамблю «Сонечко» та фрагментами записів відкритих уроків. Крім того, слухачі семінару мали змогу почути запис виконання хорового колективу «Ніколка» під керівництвом Олени Маєвої.

Олена Маєва розповіла слухачам про методичну спрямованість вокальних мініатюр, які були створені у співавторстві з концертмейстером Іриною Дьяченко (автором аранжувань 11 мініатюр та деяких віршованих текстів), а також поділилася цікавими подробицями написання вокальних мініатюр.

Слухачі семінару залишили схвальні відгуки та слова вдячності Олені Вадимівні за професіоналізм, плідну співпрацю та за творчий підхід до навчання дітей.

До відома: захід відбувся у рамках семінарського заняття (онлайн) для викладачів хору та вокальних ансамблів Харківської області та міста Харкова на запрошення Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів (м. Харків). Консультацію при підготовці доповіді надавала  Наталія Іванівна Смольська – член Національної всеукраїнської музичної спілки, методист вищої категорії кабінету моніторингу мистецької освіти Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.