Главная > Всі новини > Анонси > Із підприємствами-боржниками місто веде жорсткий діалог і моніторить ситуацію із виплатами зарплат»

Із підприємствами-боржниками місто веде жорсткий діалог і моніторить ситуацію із виплатами зарплат»

Понад 60 підприємств, які зареєстровані у столиці, мають заборгованість із виплати зарплат. Від підприємств-порушників трудового законодавства столиця чекає швидких і ефективних дій, адже ситуація за останній місяць не стала кращою. Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда під час засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості.

«Ситуація щодо стану виплат заробітної плати дещо погіршилась. Борг збільшився на 10,3% у порівнянні до попереднього місяця і наразі становить 172,4 мільйона гривень. З усіма підприємствами-боржниками ми ведемо жорсткий діалог і постійно контролюємо ситуацію», – заявила Марина Хонда.

Серед найбільших боржників – державні підприємства (майже 70% від загальної суми заборгованості): компанії, які входять до складу ДК «Укроборонпром», Державного космічного агентства, Мінрегіону, Міністерства інфраструктури та інші.

Більшість підприємств-неплатників зобов’язались погасити заборгованість до 1 серпня 2019 року.

Варто зазначити, що протягом січня – квітня 2019 року проаналізовано ситуацію на 113 підприємствах-боржниках. Керівникам компаній надано 308 рекомендацій щодо усунення виявлених порушень.

Джерело