Главная > Всі новини > Активісти району > Історія компанії «Юпаркс» що цілеспрямовано пішла на порушення законодавства України отримала продовження

Історія компанії «Юпаркс» що цілеспрямовано пішла на порушення законодавства України отримала продовження

У світі бізнесу існує безліч конфліктів та суперечок, пов’язаних з порушенням авторських прав та неправомірним використанням інтелектуальної власності. Однак насправді рідко коли трапляється випадок, коли компанія зухвало та цілеспрямовано порушує діючі державні закони! Ситуація навколо ТОВ «Юпаркс» отримала не менш скандальне продовження. Нагадаємо читачам – ТОВ «Юпаркс», яка спеціалізується на розробці  концепцій індустріальних парків в Україні та управлінні індустріальними парками, опинилася в центрі скандалу, коли їй було висунуто звинувачення в порушенні авторських прав. Суть звинувачень полягає в тому, що ТОВ «Юпаркс»  офіційно представила концепцію муніципального центру інновацій, що планується до реалізації на Вінниччині без  попереднього узгодження з розробником порушивши таким чином укладені договірні зобов’язання та діючі законі України.

Розробники передпроектної документації стали свідками як директор ТОВ «Юпаркс»  Кирилко Валерій знаючи про заборону від розробників та відвертого проігнорував її пішов на порушення законодавства, що викликало справедливі обурення компанії розробника .

Розробники неодноразово зверталися до ТОВ «Юпаркс» з проханням виконати договірні зобов’язання в частині оплати виконаних робіт та припинити використання прередпроектної документації до моменту врегулювання ситуації що склалася.

В відповідь ТОВ «Юпаркс» пішла на викривлення фактів та ігнорування договірних зобов’язань. В свою чергу розробниками вирішили захищати свої права в суді. Результатом розгляду Господарського суду Запорізької області стало відказ в задоволені позову Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕНОВЕЙШН» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮПАРКС», м. Запоріжжя про стягнення заборгованості за договором про розробку передпроектної документації та грошової компенсації за порушення авторського права. Суддя Зінченко Н.Г. пішла на рідкісне порушення законодавства України при безперечних доказах порушення договору та авторського права що може свідчити або про некомпетентність, або можливо навіть корупцією.

Несправедливість винесеного рішення Господарського суду Запорізької області  суддею Зінченко Н.Г. викликала масове обурення експертної спільноти та спільноти розробників проектної документації. Всеукраїнська експертна спільнота – Національна спілка архітекторів України яка володіє високим професійним авторитетом серед  урядових структур, проектних і науково-дослідних інститутів архітектурно-будівельного профілю і постійно залучається до розробки документів, що регулюють політику держави в галузі архітектури, містобудування, житлового та промислового будівництва та авторського права ознайомилася з доказами та матеріалами підтвердила факт порушення директором ТОВ «Юпаркс»  Кирилко Валерієм діючих законодавчих актів в частині авторського права. 

Подібні рішення суддів свідчать про відсутність нормального законодавчого врегулювання  та викликає сумніви в верховенстві права в Україні, що в свою чергу викликає занепокоєння інвесторів в індустріальні парки в Україні.

Для додаткової підтримки своїх аргументів розробники звернулися до провідних судових експертів в даній галузі. Експертний висновок, отриманий в результаті незалежної експертизи також підтвердив факт порушення авторських прав компанією «Юпаркс».

Цей висновок надав нового імпульсу справі, підкресливши факт порушення авторських прав та несправедливості рішення суду першої інстанції.

В свою чергу держслужбовці високого рангу що були присутні на сумнозвісній нараді в Вінницькій Державній Адміністрації зокрема: Сергій Здітовецький (Заступник начальника Вінницької військової адміністрації), Овечкин В’ячеслав Ігорович (представник Департаменту інвестицій, інновацій та інтелектуальної власності. Міністерства економіки України), Сергій Борзов (Начальник Вінницької військової адміністрації), Дмитро Кисилевський (Народний депутат України. Заступник голови комітету ВРУ з питань економічного розвитку), Чаленко Дмитро Андрійович (Заступника голови Вінницької обласної Ради), Мартьянов Максим Петрович (Директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради) не змогли прийняти відповідальне рішення як представники держави та заплямували свою репутацію замовчуючи факт порушення законодавства України.

Кому як не Овечкину В’ячеславу представнику Департаменту інвестицій, інновацій та інтелектуальної власності від Міністерства економіки України повинно бути відомо як подібне відношення офіційних представників влади України до прямого порушення законодавства впливає на інвестиційні проекти та залучення інвестицій. В тім офіційна відповідь Овечкина В’ячеслава говорить про зворотнє і як представник Міністерства економіки України, зокрема як представник Департаменту інвестицій, інновацій та інтелектуальної власності він надав формалізовану відповідь, що дуже прикро.

Розробники проекту впевнені що в Україні існують судді які сповідують верховенство права на відміну від судді Господарського суду Запорізької області Зінченко Н.Г про що свідчить ухвала про            відкриття       апеляційного провадження.

Ми слідкуємо за перебігом подій та невдовзі зможемо процитувати всіх вельмишановних держслужбовців що були присутні в той день на нараді в Вінницькій Державній Адміністрації та їх позицію стосовно порушення законодавства України – ТОВ «Юпаркс», а також ми обов’язково отримаємо офіційну позицію співзасновника компанії «Юпаркс» Бориса Шестопалова.