Главная > Все новости > Ініційовано порушення кримінальної справи проти директора однієї зі столичних шкіл – за нараження інших людей на небезпеку

Ініційовано порушення кримінальної справи проти директора однієї зі столичних шкіл – за нараження інших людей на небезпеку

Держпродспоживслужба столиці звернулася до правоохоронних органів порушити кримінальну справу проти директора однієї зі столичних шкіл – за порушення правил самоізоляції після підтвердження захворювання на коронавірус. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Окремо хочу звернути увагу всіх щодо відповідальності за нараження інфікованими на небезпеку інших людей. Якщо ви почуваєтеся зле, якщо маєте симптоми коронавірусу чи вже підтверджений діагноз – ізолюйтеся вдома, викликайте лікарів, не йдіть в публічні місця та не контактуйте з іншими людьми. Бо в нас шокуючий випадок. Як виявилося, директор школи, яка захворіла на коронавірус, спілкувалася з великою кількістю людей, коли вже отримала позитивний тест на COVID-19! Вона нікому нічого не сказала і встигла сходити на роботу. Держпродспоживслужба міста звернулася до правоохоронних органів щодо порушення проти директора кримінальної справи», – повідомив мер столиці. 

Він також зазначив, що серед персоналу ще трьох дитячих садків міста виявили хворих на коронавірус або людей із підозрою на COVID-19.

«Усі три садки не працювали, але готувалися до відкриття і прийому дітей. Зокрема, у дитсадку № 804 в Оболонському районі захворіла вихователька. У садку № 495 Шевченківського району – підозра на коронавірус в інструктора з фізкультури. А в закладі № 651 у Солом’янському районі виявили, що в музичного керівника садочка захворіла вся родина. Тобто, ця жінка – контактна особа. Вона тепер – на самоізоляції.  Усі три садочки місто поки не відкриє», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело