Главная > Всі новини > Христина Соловій представила міні-альбом автентичних українських колядок – відео

Христина Соловій представила міні-альбом автентичних українських колядок – відео

Колядки отримали нове звучання у виконанні співачки

Популярна українська співачка Христина Соловій, яка нещодавно оскандалилася кліпом із письменником Сергієм Жаданом у Львівському храмі, порадувала шанувальників міні-альбомом різдвяних колядок.

У своєму Instagram Соловій опублікувала незвичайне фото, на якому позує у світлій сукні, схожій на нічну сорочку, а у підписі до нього розповіла про свою нову роботу. Як виявилося, Христина записала міні-альбом, який складається із чотирьох автентичних лемківських колядок. Незвичайне звучання різдвяних колядок українці вже можуть послухати на youtube-каналі артистки.

Христина Соловій

“Цього релізу не мало бути з різних причин. Але те, що мені все-таки вдалося, незважаючи ні на що, його записати і видати — моє маленьке різдвяне диво. Тому ділюся з вами “Різдвяними снами”. Нехай це Різдво для всіх нас буде у свідомості і зв’язку з нашим корінням”, — написала Соловій у підписі до публікації.

Треба сказати, що українці вже оцінили нову роботу від співачки, і засипали її втішними коментарями в соцмережах:

  • Дякую за цю атмосферу затишку та тепла. Христина, твої пісні всі чарівні, і ці не виняток.
  • Казково.
  • Чарівно.
  • Це неймовірно красиво!
  • Як це гарно.
  • Магічно.

Раніше “Телеграф” розповідав, що скандал із кліпом Жадана та Соловій отримав продовження. ЛГБТ-пари приходять цілуватися до церкви у Львові.

#Колядки #Жадан #Христина Соловій