Главная > Все новости > Анонсы > Громадський транспорт поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками

Громадський транспорт поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками

Знімати обмеження на роботу громадського транспорту поки зарано. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ще раз підкреслю: все залежатиме вiд епiдемiологiчноï cитуацiï у мiстi. Як ми бачимо, вірус поки не відступає. І останніми днями маємо не оптимістичну динаміку захворювання. Тільки в неділю – 66 підтверджених випадків, сьогодні – 59. Тому розслаблятися зарано. І зарано знімати обмеження на роботу громадського транспорту. Він поки продовжить перевозити пасажирів за спецквитками. До 22 травня точно», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що від сьогодні місто збільшило кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Так, запустили додаткові маршрути з житлових масивів ДВРЗ, Троєщина, Лісовий та Корчувате.

У режимi спецрейсiв курсуватимуть деякі автобусні маршрути. З їх розкладом можна ознайомитися на сайті КМДА. Проїзд у транспорті поки можливий тільки за наявності спецквитка та засобів індивідуального захисту.

Віталій Кличко нагадав, що на маршрути щодня виходить до 300 одиниць автобусів, тролейбусів i трамваїв «Київпастрансу». Весь рухомий склад обов’язково дезінфікують – як перед виïздом на лiнiю, так i впродовж дня.

Рішення щодо відкриття метро ухвалюватиме Кабінет Міністрів, який, власне, його і закрив.

«Я ще раз закликаю всіх відповідально ставитися до свого здоров’я та безпеки людей, які поруч. Не нехтуйте правилами! Це – ваше здоров’я і ваше життя. Якщо ви опираєтеся – вам ніхто не допоможе його зберегти! Тому: бережіть себе!» – закликав киян Віталій Кличко.

Джерело