Главная > Всі новини > Григорій Козловський та ФК Рух влаштували свято для дітей-переселенців та дітей загиблих Героїв

Григорій Козловський та ФК Рух влаштували свято для дітей-переселенців та дітей загиблих Героїв

На базу Академії ФК “Рух” приїхали діти з фондів “Діти Героїв” та “Я — Маріуполь”.

Григорій Козловський та ФК “Рух”, разом з готельно-відпочинковим комплексом Emily Resort провели вікенд для дітей-переселенців та дітей загиблих Героїв до Дня Святого Миколая.

“На базу Академії ФК “Рух” приїхали діти з фондів “Діти Героїв” та “Я – Маріуполь”. Вони звернулись до нас ініціативою створити для дітей атмосферу свята. Ми думали, як це зробити, і вирішили провести одноденний вікенд на території Академії “Руху” та Emily Resort. 35 дітей відвідали місцеві атракціони та локації, а також ознайомились з побутом юних футболістів. Також діти з інших фондів та організацій змогли подивитись виставу “Відпустка за чарівними обставинами” присвячену святу Святого Миколая”, – розповіла про захід менеджерка з маркетингу ФК “Рух” Юлія Климентович.

Діти та їх супроводжуючі побували на екскурсії у казковому містечку зимових розваг Winterville та Парку Велетнів, відвідали Emily Zoo та погрались в інтерактивні ігри з талісманом “Руху” – Рухменом.

Дітлахи відправились в Академію “Руху”, де подивились, як живуть юні вихованці “жовто-чорних”, поспілкувались з тренерами та гравцями, а також спробували місцеву кухню та дізнались, як харчуються футболісти.

“Сьогодні дуже важливо дати дітям відчуття безпеки та захищеності. Коли світ навколо хаотичний і непередбачуваний, свята дають дітям відчуття стабільності та опори. Вони показують, що навіть у важкі часи є місце для радості та веселощів. Я дуже тішусь з того, що ми змогли створити хоч невеличке диво для діток наших захисників, дітей переселенців та діток інших вразливих категорій. І сподіваюсь, що подорож до нашої Академії залишить в серцях маленьких українців приємні та теплі спогади”, — зазначив меценат та засновник Академії Григорій Козловський.

Як зазначила фахівчиня з підтримки постраждалих родин БФ “Діти Героїв” Ольга Леус, на вікенд приїхали діти, які втратили на війні одного чи двох батьків: як військових, так і цивільних. Діти змогли розважитись і відволіктись від повсякденних проблем.

Голова Підберізцівської ОТГ Василь Коваль зазначив, що відвідати свято зібрались діти військовослужбовців, які боронять України, діти з числа ВПО, діти загиблих захисників та діти, які опинились у складних життєвих обставинах. Тому дуже важливо подарувати їм шматочок позитиву і на таких заходах вони відволікаються від подій, що відбуваються в Україні.

“Хочу подякувати ФК “Рух”, комплексу Emily Resort, Григорію Козловському, Юлії Думанській за цю можливість і за те, що діти змогли відчути себе саме дітьми”, – додав Коваль.

Діти відвідали святкову виставу “Відпустка за чарівними обставинами”. Загалом це дійство в цей день переглянули 832 дитини, які поринули в атмосферу свята в комплексі Emily Resort та в Академії “Руху”.

“Для нас це вже традиція – робити свято для дітей на День Святого Миколая. Ми ставимо тематичний мюзикл. У нас є 7 вистав, які переглянули близько 5 тисяч дітей. З перших днів своєї роботи Emily Resort залучений до благодійних проєктів: комплекс допомагає військовим та робить різноманітні активності для дітей. Ця вистава була для нас дуже важлива, адже 832 дитини з інтернатів, спецшкіл, діти з числа ВПО, діти захисників були у залі і змогли відчути атмосферу свята. Ми маємо всі можливості, аби організувати таке дійство і дуже задоволені, що дітки були щасливі”, – сказав маркетинговий директор готельно-відпочинкового комплексу Emily Resort Денис Ринський.

Заслужений юрист України Олексій Різник розповів, що з року в рік Винницька громада займається питаннями дітей. Зокрема, щоденно зростає кількість дітей, які позбавленні батьківської опіки. Також зросла кількість дітей-переселенців. Тому Різник наголосив, що зараз надзвичайно важливо дарувати дітям відчуття свята і зробити так, аби діти вірили у дива.

“Велика подяка Григорію Петровичу Козловському та всій команді ФК “Рух” і комплексу Emily Resort за організацію цього дійства та підтримку соціально-незахищених верств населення, які таким чином можуть відвідувати різноманітні благодійні заходи”, – додав Олексій Різник.

#Діти #Григорій Козловський #Григорій Петрович Козловський #Hryhoriy Kozlovskyy #Hryhorii Kozlovskyi