Главная > Все новости > Активисты района > Голова районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

Голова районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

У середу, 3 квітня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів черговий прийом громадян. Чи не найбільше звернень києво-святошинців стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування. Завдяки програмі «Турбота» зараз є реальна можливість допомогти жителям району, які потребують коштів на лікування, оздоровлення, вирішення соціально-побутових проблем.

«Районна цільова програма «Турбота» передбачає виплату допомоги важкохворим, людям у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим, пільговикам, ветеранам, людям з інвалідністю. Це та програма, яку в перспективі ми будемо дофінансовувати. Адже зараз жителі району часто звертаються по допомогу. Ми намагаємось почути кожного», — зауважив Вадим Гедульянов.

Також обговорили матеріально-технічне забезпечення медичних закладів, зокрема, лабораторії у Хотівській амбулаторії сімейної медицини. Як відмітив очільник районної ради, на даний час заклади охорони здоров’я оснащені всім необхідним.

«Медзаклади забезпечені сучасним обладнанням, приклад — районна стоматологія у Боярці, амбулаторія у Білогородці. Звісно, ми й надалі продовжуватимемо ремонтувати та оснащувати медичні заклади району, щоб лікарі працювали в комфортних умовах, а пацієнти отримували якісні медичні послуги, не гірші, ніж в Києві», — додав він.

Варто відзначити, що, наприклад, сільська амбулаторія в Хотові обладнана сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, зокрема рентген-апаратом «Опера-90», електрокардіографом, ультразвуком, стомат-установкою, апаратами для фізкабінету.