Главная > Всі новини > Активісти району > Футбол під час війни має бути (фото)

Футбол під час війни має бути (фото)

Психологічна адаптація та реабілітація військових після повернення з передових позицій фронту шляхом залучення їх до спортивних змагань – є метою Української військової ліги. Саме такий проєкт було започатковано для військовослужбовців, який стартував торік. Він включає футбольні матчі та спілкування з відомими українцями, які входять до символічної збірної артистів України.

У неділю 24 березня, за ініціативи Української військової ліги та за сприяння Святошинської РДА, у Святошинському районі на стадіоні «Темп» (вул. Авіаконструкторська, 10), відбувся товариський футбольний матч за участі Збірної команди артистів України та військовослужбовців ЗСУ, які наразі перебувають на ротації. Такий футбольний вікенд дає можливість на декілька годин змінити обстановку, відволіктися від бойових чергувань, «зарядитися» підтримкою людей.

До Збірної артистів увійшли: Валерій Сковронський, Олег Загородній, Костянтин Косинський, Максим Мовчан, Дмитро Бабак, Валентин Касьян, Олександр Печериця, Олексій Яровенко, Іван Голеадор, Богдан Трибой, Володимир Заєць, Костянтин Войтенко, Юрій Дяк, Олександр Попов, Владислав Макаров, Олександр Господинов, Олег Щеглов.

Розпочалася товариська зустріч з хвилини мовчання за тих, хто віддав своє життя за незалежність і волю України.

Підтримати бойовий дух гравців завітав в. о. голови Святошинської РДА Василь Григоренко. Вітаючи учасників матчу перш за все, подякував тим, завдяки кому ми сьогодні маємо змогу жити і працювати на рідній землі у відносній безпеці. «Хочу сказати слова вдячності українським захисникам та захисницям, котрі сьогодні боронять майбутнє нашої Батьківщини. Наші Збройні Сили України обов’язково здобудуть перемогу. А ми, кожен на своєму місці, наближатимемо її разом з ними» – зазначив Василь Васильович.

Суперники відіграли два тайми по 20 хвилин. Основний час поєдинку завершився унічию – 6:6. Серія післяматчевих пенальті так само не визначила переможця,а це означає, що рахунок як завжди на користь України.

Після закінчення матчу в. о. голови Святошинської РДА Василь Григоренко вручив команді військовослужбовців символічний подарунок – м’яч з підписами команди артистів, представників Української військової ліги та власним підписом.

Разом переможемо! Слава Україні!