Главная > Всі новини > Активісти району > Екскурсія до Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо»

Екскурсія до Центральної районної бібліотеки ЦБС «Свічадо»

З метою виховання мистецтва читання, формування духовного світу маленьких українців та побудови міцної і справжньої дружби дітей з книгою і бібліотекою працівники Центральної районної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» організували для учнів 2-х класів Спеціалізованої школи № 76 імені Олеся Гончара захопливу подорож бібліотекою.

Діти гуртом вивчали правила користування бібліотекою, ознайомились з неймовірними книжками, написаними шрифтом Брайля, дізнались про 3D книжки, книжки-мандрівки, книжки-вімельбухи.

Неабиякий сюрприз чекав на юних читачів під час заходу. До бібліотечного дозвілля приєднався справжній друг всіх дітей – пес Патрон, який також розповів дітям як поводитись з незнайомими предметами. Настрою додав і перегляд веселих мультиків та музична руханка.

Три дні поспіль бібліотекарі та пес Патрон гостинно зустрічали дітей, а проводжали читачів, впевнених у тім, що бібліотека це весело, цікаво і захоплююче. У бібліотеки з’явилися нові друзі – активні читачі, яких завжди чекатимуть у бібліотеці.

До відома: для замовлення цікавих інформаційно-мотивуючих екскурсій просимо звертатись до бібліотеки за адресою: бульвар Ж. Верна, 13 В, тел.: 098 432 41 66. Сторінка бібліотеки у facebook https://www.facebook.com/svichado.library/

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.