Главная > Всі новини > Джилл Байден у стильному фіолетовому костюмі виступила заради дітей у Філадельфії – фото

Джилл Байден у стильному фіолетовому костюмі виступила заради дітей у Філадельфії – фото

72-річна перша леді США у стильному діловому аутфіті розповіла про важливе для дітей

Перша леді США любить демонструвати яскраві вбрання. Наприклад, нещодавно Джилл Байден з’явилася в компанії свого чоловіка в трендовому рожевому жакеті. І ось знову дружина президента Сполучених Штатів відзначилася вбранням незвичайного кольору.

У п’ятницю 72-річна Джилл Байден викликала фурор, виступивши на пресконференції на честь запуску дитячого анімаційного телешоу на каналі Nickelodeon, в якому розповідатиметься про громадянські права та демократію. Зустріч відбулася у Філадельфії, Пенсільванія.

Про важливість знань для дітей своїх прав та відповідальності перед державою дружина Джо Байдена розповіла у яскравому костюмі фіолетового кольору та туфлях на підборах у тон наряду. Такий незвичайний аутфіт Джилл доповнила золотими аксесуарами — брошкою та двома підвісками: одна була у формі серця, а друга — зі словом “Мама”.

джилл байден

Нагадаємо, що з Джо Байденом майбутній доктор наук вийшла заміж у 1977 році. Вона стала мачухою Бо та Гантера, двох його синів від першого шлюбу. У шлюбі у подружжя з’явилася єдина дочка Ешлі.

джилл байден у костюміджилл байден з дітьми

Раніше “Телеграф” повідомляв, що 50-річна Гайді Клум показала вражаючу фігуру. Німецька том-модель покрасувалася в сукні міді.

#Стиль #Джилл Байден