Главная > Всі новини > Активісти району > Два роки тому, 24 лютого 2022 року розпочалося широкомасштабне вторгнення військ рф в Україну

Два роки тому, 24 лютого 2022 року розпочалося широкомасштабне вторгнення військ рф в Україну

24 лютого 2022 року розпочалася героїчна оборона України від російського широкомасштабного вторгнення. зс рф планували оволодіти столицею України – м. Київ наступом угруповань з території  білорусі та росії за підтримки ракетно-авіаційних ударів по українським військам. Важлива роль у наступальній операції противника відводилася повітряним десантам, один з яких був висаджений у Гостомелі.

Різні за віком, статтю і родами занять громадяни України стали на захист своєї держави. Чисельність Збройних Сил України збільшилася завдяки масовому напливу добровольців до 700 тисяч осіб. Сухопутні війська, Повітряні Сили, Військово-Морські Сили, окремі роди сил і військ Збройних Сил України взяли дієву участь у збройному захисті Батьківщини від російського агресора. Сили оборони України зуміли зупинити війська противника та вже наприкінці березня 2022 року розпочати визволення території України. Збройні Сили України стримують окупанта і ведуть контрнаступальні дії уже протягом двох років.

 

Джерело: Департамент молоді та спорту.